Kultura i rozrywka

"Pokaż Język" 2010/11

Uroczystość rozdania stypendiów Fundacji "Pokaż Język", odbyła się 20.12.2010  w budynku głównym firmy Pfleiderer Grajewo SA

Zaproszeni uczniowie i nauczyciele zostali wyróżnieni drobnymi upominkami firmowymi a także zapoznali się z ideą i zasadami funkcjonowania Fundacji "Pokaż Język".

W testach z języka angielskiego wzięło udział – 339 osób – i języka niemieckiego – 158 osób. Fundacja przyznała 32 stypendia: z języka angielskiego 16 uczniom i z języka niemieckiego również 16 uczniom.

Zespół Szkół w Niećkowie w teście udział wzięło 70 uczniów, przyznano 7 stypendiów.

Zespół Szkół w Wojewodzinie test pisało 66 uczniów, stypendium otrzymało 6 uczniów.

Zespół Szkół w Szczuczynie w teście wzięło udział 89 uczniów, przyznano 6 stypendiów.

Zespół Szkół nr 1 w Grajewie do testów przystąpiło 117 uczniów; stypendia otrzymało 7 osób.

Zespół Szkół nr 2 w Grajewie przystąpiło do testów 155 uczniów; stypendia przyznano 6 uczniom. 

„Pokaż język” to program edukacyjny, który poprzez zaangażowanie nauczycieli i motywowanie uczniów do nauki języków obcych, ma za zadanie zwiększenie szans życiowych grajewskiej młodzieży. Celem akcji nie jest tylko zachęcenie uczniów do intensywnej i samodzielnej nauki. Inicjatorom programu zależy również na współtworzeniu standardów dydaktycznych w regionie. Intencją organizatorów jest to, by w program edukacyjny zaangażowali się nie tylko uczniowie ale również nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz przedstawiciele samorządu terytorialnego, a także dziennikarze Powiatu Grajewo i województwa podlaskiego.

fot. e-Grajewo.pl

wtorek, 19 października 2021

Echa wydarzeń w SP 4

wtorek, 19 października 2021

"Kubusiowi Przyjaciele Natury" w SP 2

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.