LECHU. BIEGNIJ DALEJ.
Ostatni swój bieg zakończył śp. Lech Żabiński - członek Klubu Sportowego Maratonka Grajewo. Od lat biegał amatorsko na trasach nie tylko w naszym regionie. Był bardzo lubiany w środowisku biegaczy i oddał też swe serce społecznej działalności na rzecz sportu i rekreacji w mieście i gminie Grajewo.
I taki dla nas pozostanie. Cześć jego pamięci.
Klub Sportowy Maratonka Grajewo.
Lech Marek Żabiński był CZŁOWIEKIEM ROKU 2015 CZYTELNIKÓW PORTALU WWW.E-GRAJEWO.PL
Żabiński Lech Marek - nauczyciel wychowania fizycznego i historii w Szkole Podstawowej w Rudzie gm. Grajewo, animator imprez sportowych, działacz społeczny, sportowiec. Współorganizator obozów wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży. Działał w Klubie Sportowym ?Maratonka? oraz czynnie brał udział w imprezach sportowych jako organizator, prowadzący, sędzia, również uczestnik. Członek Ochotniczej Straży Pożarnej (sekretarz).
środa, 5 lutego 2025
środa, 5 lutego 2025
Widywałam Pana ostatnio kilka razy na ulicy gdy Pan przechodził. / Panie Lechu teraz bez bólu Zdrowy Jasny Silny jak Nigdy Wbiega Pan Prosto Do Nieba!!! Pokój Pana Duszy! Dużo Sił Rodzinie!
wyrazy wspolczucia dla calej rodziny
Wieczny odpoczynek racz m dac Panie .Wyrazy wspolczucia rodzinie .
Pięknie grał na gitarze do zobaczenia
Zegnaj Przyjacielu.Byly fajne lata jak razem gralismy
Dobiegł Pan do ostatniej mety na ziemi, ale następny maraton przed Panem. Powodzenia. Proszę spoczywać w pokoju.
Spoczywaj w pokoju Mój nauczyciel historii ze szkoły /
Wspominam lekcje z tym nauczycielem z uśmiechem,odszedł wspaniały człowiek .Kondolencje dla rodziny i znajomych
Wyrazy głębokiego współczucia i żalu śp.Zmarlego kol,Lecha Zabinskiego W tym ogromnym smutku składam całej pograzonej W żałobie RODZINIE.
NIECH Z BOGIEM SPOCZYWA CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI. ????????