Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 4858 wyświetleń

Podziękowania na LXXII sesji Rady Powiatu Grajewskiego

W trakcie dzisiejszej sesji Rady Powiatu Grajewskiego, poza ustalonym przebiegiem jej programu, znalazło się miejsce na wyjątkowe momenty.

 

Pierwszy z nich dotyczył, przypadającego na 27 stycznia, Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Starosta Grajewski Waldemar Remfeld i Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Grajewskiego podziękowali pani Bożennie Zakrzewskiej Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie za codzienną, sumienną pracę, zaangażowanie i profesjonalizm oraz pomoc niesioną osobom poszukującym pracy. Panowie, wręczając kwiaty pani Bożennie życzyli również wielu sukcesów, satysfakcji, a także życzliwości i uznania lokalnej społeczności. Podziękowania oraz życzenia złożone na ręce pani Dyrektor skierowane były do wszystkich pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie. 

 

Drugą okazją do podziękowań jest odejście na emeryturę Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie mł. bryg. Andrzeja Beczko. Przedstawiciele Powiatu Grajewskiego podziękowali Komendantowi za rzetelną pracę, osiągnięte sukcesy, dorobek zawodowy oraz zaangażowanie i profesjonalizm włożone w dowodzenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie, a także złożyli życzenia zdrowia, samych radosnych chwil, a przede wszystkim realizacji planów i zamierzeń, które przez służbę odsuwane były na dalszy plan.

 

Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki, wypowiadając słowa „Trzy lata temu witaliśmy Komendanta, dziś żegnamy przyjaciela”, podkreślił, że pożegnania są symboliczne, a pan Komendant zawsze będzie mile widziany w progach starostwa.

 

Oficjalne przekazanie obowiązków odbędzie się dnia 3 lutego 2023 r.

 

piątek, 24 marca 2023

Kiermasz Wielkanocny (01.04)

piątek, 24 marca 2023

Kondolencje p. Turowskim

Komentarze (7)

Dlaczego nie puszczacie komentarzy?

Filip: No jak to dlaczego? Co ty dziecko jesteś?

Z chęcią dowiem się o tym co zrobiono w sprawie skargi na działalność naszego szpitala. Nie blokujcie komentarzy niech ludzie znają prawdę.

Taki kraj. Tylko wybrane komentarze moga byc

Mojego też nie dodali

do Rrr......hahaha, od dawna jest cenzura na Egrajewo,!! to nie wiesz??/ i tylko przychylne komentarze przechodzą, to wiadomo nie od dziś!!!!...i nie mieszaj do tego rządu !!!!!!!!!! "a co ma piernik a kopernik???".....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.