Sport

  • 1 komentarzy
  • 1554 wyświetleń

Podlaski Turniej Weteranów w tenisie stołowym

                  KOMUNIKAT KOŃCOWY XXIII PODLASKIEGO TURNIEJU WETERANÓW w TENISIE STOŁOWYM KOBIET i MĘŻCZYZN                                                                                                                    Grajewo 04.12.2021 r.

KOBIETY 35 I POWYŻEJ :
1.Baranowska Beata     - Sokółka
2.Muczyńska Ewa          - Woznawieś 

MĘŻCZYŹNI 40-49                                                                                                                                                              

1.Chwojko Marcin         - Białystok
2.Skrzekut Roman         -  Białobrzegi
3.Cybulski Jacek              - Mońki
4.Bronakowski Michał    - Białobrzegi
5.Klej Artur                     - Sokółka   
6.Liberacki  Artur           - Białystok
7-8. Wiszowaty Karol-  Mońki; Szupieńko Robert - Olecko
9-10. Poniatowski Marek – Bełda; Janiszewski Mariusz- Grajewo 

 

MĘŻCZYŹNI 50-59 

1.Reucki Adam                -  Białystok                                                                                                                                       
2.Żołądkowski Jarosław -  Białystok
3.Kostro Leszek               -  Wysokie Mazowieckie  
4.Lubecki Krzysztof         - Sokółka 
5.Morzy Czesław             - Białystok 
6.Żylinski Kazimierz        - Burdeniszki                                                                                                                                                              
7-8 . Szeparowicz Piotr- Białystok, Żołowicz Zdzisław- Łomża 
9-12. Różycki Marek- Gołdap, Antropik Krzysztof- Sokółka, Kurlenda Adam- Białystok, Kasjanowicz Jerzy- Białobrzegi.
13-16. Dąbrowski Tadeusz- Sokółka, Rodziewicz Marek- Białystok, Głódż Grzegorz- Mońki, Kostrzyński- Sokółka.   
17-25. Adamkiewicz Marek- Grajewo, Skrodzki Tomasz- Olecko, Dobrzyński Jarosław- Białobrzegi, Sokołowski Bogdan- Mońki, Judzewicz Jarosław- Białystok, Samul Mirosław- Białystok, Motybel Jacek- Białobrzegi, Skutnik Tadeusz- Mońki, Fiedorczuk Janusz- Monki.  

 

 


MĘŻCZYŻNI 60-69                                                                     

1.Łukaszuk  Mirosław   - Białystok
2.Popławski Kazimierz  -  Białystok
3.Sadowski Zdzisław      - Czarna Białostocka
4.Czarnecki Dariusz        - Czarna Białostocka
5.Zaniewski Marian        - Białystok 
6.Pietrołaj Tadeusz        - Olecko
7-8 .   Szeszko Henryk-  Białobrzegi, Walczak Jacek- Pisz 
9-12 . Żukowski Jerzy – Sokółka, Mocarski Jan- Łomża, Nawrot Jan- Olecko, Robakowski Jarosław- Białystok 
13- 15. Mazurczyk Wiesław- Sokółka, Konopczyński Zbysław- Olecko, Zajkowski Marek- Mońki, 

 

MĘŻCZYŹNI  70 lat  i więcej 

1.Piotrowski Tadeusz – Białystok
2.Gawieńczyk Mieczysław – Mońki
3.Polakowski Józef          - Olecko

Kategoria OPEN

1.Krymski Marek - Grajewo
2.Królewicz Tyberiusz- Ełk
3.Ogrodnik Piotr- Grajewo
4.Kapelewski Sebastian- Łomża
5.Wyrzykowski Bartosz- Zambrów
6.Zyskowski Adam-  Łomża
7-8. Szeszko Karol- Białobrzegi, Budenas Karolina- Grajewo, 

9-12. Janiszewski Sebastian- Grajewo, Pieńczykowski Rafał- Grajewo, Zawistowski Marcin- Grajewo, Baranowski Kamil- Łomża.

13-16. Tarnacki Kacper- Łomża, Cekała Jakub- Łomża, Klimczuk Igor- Łomża, Dąbrowski Arkadiusz- Ostrów Mazowiecka

17-18. Choynowski Łukasz- Grajewo, Winikajtys Dariusz- Ełk.  

                                           

 

 

Sędzia główny, opracowanie  : Skibniewski Eugeniusz

                                                                                                                                                    

 

sobota, 28 stycznia 2023

Futsal MOSiR Grajewo (28.01)

piątek, 27 stycznia 2023

Ferie zimowe na sportowo

Komentarze (1)

Super organizacja, płynny przebieg gier, dużo stołów, dobre siatki, na pewno tu się wróci.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.