piątek, 3 lutego 2023

Sport

  • 1 komentarzy
  • 1602 wyświetleń

Podlaski Turniej Weteranów w tenisie stołowym

                  KOMUNIKAT KOŃCOWY XXIII PODLASKIEGO TURNIEJU WETERANÓW w TENISIE STOŁOWYM KOBIET i MĘŻCZYZN                                                                                                                    Grajewo 04.12.2021 r.

KOBIETY 35 I POWYŻEJ :
1.Baranowska Beata     - Sokółka
2.Muczyńska Ewa          - Woznawieś 

MĘŻCZYŹNI 40-49                                                                                                                                                              

1.Chwojko Marcin         - Białystok
2.Skrzekut Roman         -  Białobrzegi
3.Cybulski Jacek              - Mońki
4.Bronakowski Michał    - Białobrzegi
5.Klej Artur                     - Sokółka   
6.Liberacki  Artur           - Białystok
7-8. Wiszowaty Karol-  Mońki; Szupieńko Robert - Olecko
9-10. Poniatowski Marek – Bełda; Janiszewski Mariusz- Grajewo 

 

MĘŻCZYŹNI 50-59 

1.Reucki Adam                -  Białystok                                                                                                                                       
2.Żołądkowski Jarosław -  Białystok
3.Kostro Leszek               -  Wysokie Mazowieckie  
4.Lubecki Krzysztof         - Sokółka 
5.Morzy Czesław             - Białystok 
6.Żylinski Kazimierz        - Burdeniszki                                                                                                                                                              
7-8 . Szeparowicz Piotr- Białystok, Żołowicz Zdzisław- Łomża 
9-12. Różycki Marek- Gołdap, Antropik Krzysztof- Sokółka, Kurlenda Adam- Białystok, Kasjanowicz Jerzy- Białobrzegi.
13-16. Dąbrowski Tadeusz- Sokółka, Rodziewicz Marek- Białystok, Głódż Grzegorz- Mońki, Kostrzyński- Sokółka.   
17-25. Adamkiewicz Marek- Grajewo, Skrodzki Tomasz- Olecko, Dobrzyński Jarosław- Białobrzegi, Sokołowski Bogdan- Mońki, Judzewicz Jarosław- Białystok, Samul Mirosław- Białystok, Motybel Jacek- Białobrzegi, Skutnik Tadeusz- Mońki, Fiedorczuk Janusz- Monki.  

 

 


MĘŻCZYŻNI 60-69                                                                     

1.Łukaszuk  Mirosław   - Białystok
2.Popławski Kazimierz  -  Białystok
3.Sadowski Zdzisław      - Czarna Białostocka
4.Czarnecki Dariusz        - Czarna Białostocka
5.Zaniewski Marian        - Białystok 
6.Pietrołaj Tadeusz        - Olecko
7-8 .   Szeszko Henryk-  Białobrzegi, Walczak Jacek- Pisz 
9-12 . Żukowski Jerzy – Sokółka, Mocarski Jan- Łomża, Nawrot Jan- Olecko, Robakowski Jarosław- Białystok 
13- 15. Mazurczyk Wiesław- Sokółka, Konopczyński Zbysław- Olecko, Zajkowski Marek- Mońki, 

 

MĘŻCZYŹNI  70 lat  i więcej 

1.Piotrowski Tadeusz – Białystok
2.Gawieńczyk Mieczysław – Mońki
3.Polakowski Józef          - Olecko

Kategoria OPEN

1.Krymski Marek - Grajewo
2.Królewicz Tyberiusz- Ełk
3.Ogrodnik Piotr- Grajewo
4.Kapelewski Sebastian- Łomża
5.Wyrzykowski Bartosz- Zambrów
6.Zyskowski Adam-  Łomża
7-8. Szeszko Karol- Białobrzegi, Budenas Karolina- Grajewo, 

9-12. Janiszewski Sebastian- Grajewo, Pieńczykowski Rafał- Grajewo, Zawistowski Marcin- Grajewo, Baranowski Kamil- Łomża.

13-16. Tarnacki Kacper- Łomża, Cekała Jakub- Łomża, Klimczuk Igor- Łomża, Dąbrowski Arkadiusz- Ostrów Mazowiecka

17-18. Choynowski Łukasz- Grajewo, Winikajtys Dariusz- Ełk.  

                                           

 

 

Sędzia główny, opracowanie  : Skibniewski Eugeniusz

                                                                                                                                                    

 

Komentarze (1)

Super organizacja, płynny przebieg gier, dużo stołów, dobre siatki, na pewno tu się wróci.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.