wtorek, 16 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 8865 wyświetleń

Podatek za psa w 2005

UCHWAŁA NR XXIII/140/04 RADY MIASTA GRAJEWO z dnia 3 grudnia 2004 r.

Określono stawkę podatku od posiadania psów na rok 2005.

Stawka roczna wynosić będzie 40,00 zł od jednego psa.

Podatku nie pobiera się w przypadku gdy pies utrzymywany jest w celu pilnowania nieruchomości.

Podatek od posiadania psów płatny jest bez wezwania do 31 marca roku
podatkowego w kasie Urzedu Miasta lub na rachunek Urzedu Miasta Nr 39 1020 1332 0000 1602 0037 6335 w PKO BP S.A. Oddział w Grajewie.
Podatek od posiadania psa – Szczuczyn

Informujemy, iż stawka od posiadania psów została nie zmieniona. Obowiązuje Uchwała II/15/02 Rady Miejskiej w Szczuczynie z dnia 11 grudnia 2002 r.

Stawka roczna wynosić będzie zatem, tak jak w poprzednich latach 25,00 zł.
Kwotę podatku należy uiścić w kasie Urzędu Miasta bez wezwania do 31 marca 2005r.

Planowany przychód z wpływów kwot podatku od posiadania psów w roku 2005 wynosi 500zł.


Czym się różni pies ze Szczuczyna od psa z Grajewa ?


e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (10)

Placic za psa dla mnie jest to p..... sprawa,moze zrobia podatek od posiadania rybek to i ja zaplace ha ha he he

WŁAŚNIE!!! Czym się różni pies ze Szczuczyna od psa z Grajewa? Psy jak psy...To czemu oni maja mniej płacić? :/ taka sprawiedliwość...

Ja bym nie zaplacil zadnego podatku i moga mnie w d.....pocalowac,ale ja nie mam psów na szczescie pozdrwiam narka

Ja nie mam psa i nie mam takiego problemu a wy macie to wasz problem pozdrwiam narka

Podatku nie pobiera się w przypadku gdy pies utrzymywany jest w celu pilnowania nieruchomości !!!!!!!!!!!!!!
A czy autor tej wypowiedzi mógłby mi wytłumaczyć czy ja trzymając psa w bloku też mam zapłacić takowy podatek ? bo zdaje mi się , że mieszkanie moje zalicza się do nieruchomości i tenże pies właśnie potrzebny jest do pilnowania mojego mieszkanka . Będę wdzięczny za odpowiedż .

tylko czipów brak... przymusowe czipowanie psów w Grajewie nasi radni chca nam zafundowac!!!!!!!!! a na dobre rzeczy brak kasy!!! w zyciu nie dam pozwole zaczipowac swojego psa! a co do podatków, czy nie ma innych mozliwosci, tylko zarabianie na psach????? pies policyjny ma racje; brak tylko podatku od domowych pajaków i rybek (nie zapominajac o karaluchach). radni! zy u was wszystko w porzadku z glowa?

podatki trzeba placic i koniec.Kto ni erozumie dlaczego musi poczytac troche o ekonomii-krotko nic za darmo ,my musimy wszystko sobie zafundowac,Dlaczego rozne stawki-demokracjai tyle,inna rada miejska,wieksze miasto. Pozdrawiam Swiatecznie ,ja mam dwa psy owczarki belgijskie-pierwsze psy w moim zyciu i chetnie za ni eplace podatki.Ten podatek w Polsce jest troche za wysoki,j atutaj place duzo mniej.

podatku nie pobiera sie wtedy gdy pies pilnuje jakiegos budynku ktory jest wlasnoscia osoby fizycznej, a blok nalezy do spółdzielni a samo mieszkanie nie jest budynkiem

Autor artykułu podaje szacowany przychód z tytułu podatku od psów w gminie Szczuczyn na 500 zł. Jeżeli stawka podatku wynosi 25 zł, to wynika stąd, że w całej gminie łącznie ze Szczuczynem jest 20 psów do opodatkowania!! Czy w urzędzie umieją liczyć tylko do 20? A może nie ma więcej chętnych do płacenia tego haraczu? Czy muszą płacić tylko zastraszeni przez urząd?

kto jest wymysla tak idiotyczne podatki.pies jest lepszy niz strusz ,ludzie beda wyrzucac psy ale rade miast to juz nie interesuje,itak wiele ich sie blaka po ulicach.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.