Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10698 wyświetleń

Podaruj dzieciom odzież

Spodnie, kurtki, czapki – jest pierwszy odzew mieszkańców Grajewa na zorganizowaną przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zbiórkę obuwia i odzieży zimowej dla dzieci z najuboższych rodzin.    

- Zainteresowanie akcją nie jest co prawda zbyt duże, ale mamy już pierwsze ubrania. Szczególnie hojny był jeden z panów, który przyniósł cały karton z odzieżąmówi Waldemar Wieczorek (na zdjęciu), z klubu "Zdrowie i Trzeźwość". 

Zdecydowanie więcej darów mieszkańcy miasta przynieśli do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jak poinformował Marek Piwkoodzieży jest sporo zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Organizatorzy zbiórki przypominają, że wciąż można przynosić odzież do wyznaczanych punktów.     

Punkty przyjmowania obuwia i odzieży:

- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie ul. Mickiewicza 2 w dniach: od poniedziałku do piątku, w godz. od 8.00 do 20.00, tel. 086 272 85 82.
 
- Klub "Zdrowie i Trzeźwość" w Grajewie ul. Konstytucji 3 Maja 2 B od poniedziałku do piątku, w godz. od 9.00 do 19.00, tel. 086 272 63 68.

e-Grajewo.pl

Komentarze (1)

dobrze chodziaz nie ktorzy luudzie pomoga biednym rodzinom taka jak moja mama:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.