sobota, 25 maja 2024

Sport

  • 13 komentarzy
  • 12543 wyświetleń

Plany KS GLADIATOR

Najbliższe plany KS GLADIATOR to udział w zawodach, które odbędą się: Kolno 24.02.2007r. organizatorom tych zawodów została złożona propozycja udziału w Pucharze Miast Północno-Wschodniej Polski. 11.03.2007 III Otwarte Mistrzostwa Ełku w wyciskaniu sztangi leżąc.

Członkowie  KS GLADIATOR zapraszają wszystkich do udziału w zawodach, oraz  miłośników sportu do uczestniczenia przy organizacji i prowadzeniu III Otwartych Mistrzostw Grajewa w wyciskaniu sztangi leżąc.
Kontakt tel. 501612442 Grzegorz Pieńkowski.    

 

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI KS GLADIATOR W 2006r.

Miłośnicy sportów siłowych spotykający się i trenujący wspólnie od pięciu lat podjęli decyzję o popularyzacji zdrowego stylu życia. Następstwem tego był dokonany dnia 14.04.2005r. wpis do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej i związków sportowych Starosty Grajewskiego.

Na mocy statutu i zgodnie z jego celem zorganizowano szereg imprez sportowo-kulturalnych. Sukcesem okazały się I Otwarte Mistrzostwa Grajewa w wyciskaniu sztangi leżąc. Gościem honorowym zaproszonym przez KS “GLADIATOR” był Dominik Golak Mistrz Świata w Trójboju Siłowym juniorów w kategorii do 56kg. W lipcu 2005r. zorganizowane “Dni Sportu” przyciągnęły dużą grupę dzieci i młodzieży spędzających wakacje w mieście. W trakcie trzydniowej imprezy odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci i turniej oldbojów, turniej koszykówki oraz integracyjne gry i zabawy dla dzieci. Trzydniowe zmagania sportowców zwieńczyły amatorskie zawody “Strong Man”. Imprezy te będą imprezami cyklicznymi.


Członkowie Klubu wspierali również przy organizacji i prowadzeniu imprez inne kluby i instytucje.

Dumą Klubu jest start zawodnika w Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym młodzików do lat 18 oraz dwóch zawodników w Mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc –Warszawa 2003r. W zawodach tych nasi reprezentanci znaleźli się w pierwszej dziesiątce.

W uznaniu za dotychczasową działalność w styczniu 2006r. władze miasta udostępniły lokal mieszczący się na ul. Wojska Polskiego 72/16. Dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu Pana Burmistrza Krzysztofa Waszkiewicza, oraz pracowników Urzędu Miasta możliwy był szybki remont i zagospodarowanie lokalu. Pomocną dłoń podał Pan Prezes PEC Radosław Zolnik, który służył fachową wiedzą i pomocą. Miłym akcentem okazało się również zaangażowanie pracowników PEC w przygotowaniu pomieszczenia klubowego. Członkowie Klubu dzięki wsparciu odremontowali i zagospodarowali pomieszczenie o pow. 85M2.

Cel do zrealizowania na przyszłość to starty w Mistrzostwach Polski i inny dużych imprezach, jednocześnie zapraszając kluby do udziału w Grajewskich zawodach. Oraz zorganizowanie Pucharu Miast Północno-Wschodniej Polski w wyciskaniu sztangi leżąc z wielkim finałem w Grajewie. W następnych latach finał będzie przechodził do następnych miast. Wynikiem przeprowadzonych rozmów z klubami poszczególnych miast: Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Mrągowo, jest powstanie pucharu wzorowanego na Pucharze Świata w skokach narciarskich. Prowadzona będzie indywidualna punktacja w poszczególnych kategoriach wagowych, oraz punktacja klubowa. Suma zdobytych punktów w całym cyklu wyłoni najsilniejszego zawodnika, oraz najmocniejszy Klub. Inicjatywa KS GLADIATOR została przyjęta z dużym entuzjazmem i ochotą uczestniczenia w takiej imprezie.

Galeria zdjęć ( Giżycko 2006)     

KS Gladiator w liczbach ( word) 


Klub Sportowy „GLADIATOR”                                                                
Os.Południe 29/18
19-203 Grajewo    

            

Komentarze (13)

ITO SIE NAZYWA SPORT I PODEJSCIE DO SPRAWY.OBY TAK DALEJ:)

Gratuluje i popieram.

Pozdrowienia dla zawodnikow KS Gladiator.Powodzenia w kolejnych startach.Sledziu.

dzieki sledziu trzym sie chlopie:) pozd.

pozdrowienia dla Śledzia KS GLADIATOR.26 maja nasze zawody jak będziesz mógł wbijaj się.POZDRAWIAMY KS GLADIATOR

GIGANTYCZNE Pozdro dla wszystkich Twardzieli z KS Gladiator :) Mówią o Was coraz częściej i coraz dalej :D Tak trzymać - nie wymiękać :) Mam nadzieję,że władze Grajewa będą Was wspierać jeszcze bardziej :) Pozdro Pudziany ;)

fajnie ze ta dyscyplina sportu jest coraz bardziej popularna,pozdrowienia dla wszystkich.

Witam. W imieniu IKS-INTEGRACJA-CONAN Giżycko pragne wyrazić słowa uznania dla KS GLADIATOR. Po raz kolejny udowadniacie, że jesteście klubem, który profesjonalnie i z dużym rozmachem podchodzi do spraw zwiazanych ze sportem siłowym. Trzymamy kciuki za wyniki jak w zmaganiach ze sztanga tak i w organizacji życia klubowiczów. Jestescie WIELCY I GODNI NAŚLADOWANIA !!
Ze sportowym pozdrowieniem IKS-INTEGRACJA-CONAN w Giżycku

POZDROWIENIA DLA RYSKA OD KRZYSKA PS.MAM NADZIEJE ZE PRZYJEDZIESZ DO ELKU NA ZAWODY .STARY ALBATROSIE:):):)

tu K.S TEAM WROCŁAW to co robicie jest wielkie oby tak dalej bardzo nam sie podobało ostatnim razem i w tym roku na pewno do was zawitamy w tych paru słowach nie opiszę wam jaką czujemy do was sympatię..JESTEŚCIE POPROSTU SUPER........pozdrowienia dla GRZEGORZA PIEŃKOWSKIEGO bez niego nie było by nas prawnie...............................................PyZa www.silaczpyza.webpark.pl

POZDRO DLA WSZYSTKICH SILACZY Z GLADIATORA!!!!
POWODZENIA W DALSZYCH STARTACH I KOLEJNYCH SUKCESOW!!lICZE NA WAS!!!

Pozdrowienia dla wszystkich zawodników z Grajewa, którzy uczestniczyli w zawodach w wyciskaniu sztangi lezac dn. 24.02.2007 w Kolnie.
Szczególne podziękowania kieruję do Grzegorza Pieńkowskiego.
Chłopaki, tak trzymac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzięki za pomoc przy sekretariacie zawodów.

Pozdrawiam
Paweł Szczech Kolno

a moze zawody na reke

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.