poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Sport

  • 25 komentarzy
  • 16703 wyświetleń

Piłkarski Piknik Euro 2012

8 czerwca br. na terenach przy klubie Hades odbył się piłkarski piknik z okazji meczu Polska - Grecja Euro 2012.  Imprezę zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pod patronatem Burmistrza Miasta Grajewo


Piłkarskie święto w Grajewie rozpoczęło się już o godz. 10.00. Na zewnątrz został ustawiony duży telebim, na którym o godz. 18.00 licznie przybyli kibice oglądali transmisję meczu Polska – Grecja. Impreza była otwarta, przybyły całe rodziny i grupy znajomych.

W godzinach rannych rozegrany został turniej piłki nożnej szkół. Chętni w trakcie mogli wziąć udział w konkursach wiedzy o Euro, rzutów karnych, celności strzałów, żonglerki, również na najlepszy strój kibica. Organizatorzy przygotowali sprzęt do gry na Playstation (4 ekrany) oraz profesjonalne stoły do piłkarzyków. Sprzęt był nieodpłatnie udostępniany kibicom, którzy zajmowali czas w oczekiwaniu na mecz.

Specjalnie dla uczestników pikniku - miłośników piłki nożnej było wiele atrakcji t.j.: malowanie twarzy kibica, tradycyjne dmuchane zabawki, zabawki "sumo”, bramka radarowo – celnościowa, mini boisko dla najmłodszych, wata cukrowa, lody, ogródki z napojami.


 

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

WARMIA II Grajewo - ORZEŁ II Kolno 3:0

Komentarze (25)

a telebin jakiej wielkosci ? fajnie by bylo jakby na boisku byl wystawiony niz tam na scenie wtedy mozna sobie koc wziac i sobie ogladac

W ktoryms z tematow przewinelo sie ze telebim ma miec 100m kwadratowych ale wydaje mi sie to malo mozliwe bo to 5x wiecej niz bramka.

Turniej w Playstation w jaką gierkę będzie ? pytanie do organiztora ..

bardzo (F)ajnie. (U)czta prawdziwy(C)h (K)ibiców się szykuj(E). oby była s(U)pe(R) atm(O)sfera !!

Turnie PS bedzie w PES czy w Fife ?

PES 2012 pewne info!:)

4,8m x 3,6 m taki telebim

jeszcze jakby ktoś napisał gdzie to się odbędzie byłoby miło

Cała impreza będzie chyba na Hadesie...bo juz rano widziałam jak się rozstawia tam "masa atrakcji". Ni ejestem zwolennikiem piłki ale widząc przygotowania jakie sa robione na Hadesie z chęcia się tam z kolezankami przejdę! Jestem pełna podziwu. Super

w hadesie ponoć:P

gratulacje dla kierownictwa MOSiRU za ciekawe pomysły i ich realizację.

trzeba wziac koc ?

a czy mecz Polska - Rosja również na Hadesie będzie organizowany??

we wtorek też będzie ?

Świetny piknik , świetne atrakcje. Mam nadzieję że przy meczu Polska - Rosja , także będzie zorganizowany taki piknik. Gratulacje dla organizatorów za pomysł. Pozdrawiam ;)

za*ebiście powinno być więcej i częściej takich imprez w Grajewie!!!!!! a nie tylko dni Grajewa i zakończenie lata!!!! :)) fajnie i oby tak dalej!!!

gratulacje dla Pana Mariusza za impreze, oby wiecej takich pomyslów

nie ma zdjęć z konkursów/turniejów.. będą dodane?

a czy będzie jeszcze tak w dniu 12.o6.2012r. ???

właśnie, czy będzie strefa kibica we wtorek?

Super było lepsze na pewno niż jakiś danzel

Dużo zdjęć jest na stronie urzędu miasta

Pełna galeria zdjęć dodana na oficjalnej stronie MOSiR Grajewo:
http://mosir.grajewo.pl/galeria/201-pikarski-piknik-euro-2012

No i widzicie coś się w koncu zaczelo dziac w tym naszym Grajewie..super

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.