Sport

Piłka siatkowa dziewcząt 8 XII

Piłka siatkowa dziewcząt 8 XII
    Dnia 08.12 2010 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie rozegrany został Półfinał Igrzysk Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej dziewcząt. Sędzią głównym turnieju był Norbert Szulc.

WYNIKI SPOTKAŃ
Szumowo 26.11.2010r.
SP Kołomyja – SP  Szumowo        2 : 0 (25:3, 25:19)
SP Jeziorko – SP1 Wys Maz            0 : 2 ( 18:25;11:25)
SP Szumowo – SP Jeziorko            2 : 0 ( 25:22; 25:9)
SP 1 Wys Maz –  SP Kołomyja        1 : 2 (21:25;25:6,12:15)
SP Jeziorko – SP Kołomyja            0 : 2 ( 11:25; 11:25)
SP Szumowo – SP 1 Wys Maz        0 : 2 ( 12:25;10:25)

Grajewo 27.11.2010r     
SP 4 Grajewo – SP Słucz            2 : 0 (26:22, 25:16)
SP 2 Grajewo – SP Janowo            0 : 2 (20:25, 13:25)
SP Słucz – SP Janowo            1 : 2 (20:25, 25:20, 11:15)
SP 2 Grajewo – SP 4 Grajewo        1 : 2 (25:14, 17:25, 13:15)
SP 4 Grajewo – SP Janowo            0 : 2 (24:26, 20:25)
SP Słucz – SP 2 Grajewo            1 : 2 (14:25, 25:18,13:15)

KLASYFIKACJA W GRUPACH

1. SP Kołomyja                                                                           1. SP Janowo
2. SP 1 Wysokie Mazowieckie                                                  2. SP 4 Grajewo
3. SP Szumowo                                                                           3. SP 2 Grajewo
4. SP Jeziorko                                                                               4. SP Słucz

FINAŁ
1. SP Janowo - SP 1 Wys Maz             1 : 2 (25:18;11:25 12:15)
2. SP 4 Grajewo - SP Kołomyja            2 : 0 (25:14; 25:10)
3. SP 4 Grajewo - SP 1 Wys Maz             0 : 2 (23:25;16:25)
4. SP Janowo - SP Kołomyja                2 : 0 (25:8;25:10)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Szkoła Podstawowa Janowo                        45 pkt.    opiekun: Marek Szymański
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Wysokie Mazowieckie            39 pkt.    opiekun: Lech Skawski
3. Szkoła Podstawowa nr 4 Grajewo                        34 pkt.    opiekun: Iwona Sypytkowska,          Anna Formejster
4. Szkoła Podstawowa Kołomyja                        30 pkt.    opiekun: Krzysztof Gniazdowski
5 - 6   Szkoła Podstawowa Szumowo                    26 pkt.       
          Szkoła Podstawowa nr 2 Grajewo                    26 pkt.       
7 – 8  Szkoła Podstawowa Jeziorko                        23,5 pkt.
          Szkoła Podstawowa Słucz                        23,5 pkt.   
   
Do Finału Igrzysk Województwa Podlaskiego awansują dwie drużyny dziewcząt.   Kierownik Grupy Zachodniej składa podziękowanie  Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie za udostępnienie obiektów sportowych i organizacje zawodów.        
                                               Kierownik Grupy Zachodniej -    Zdzisław Dobrowolski   

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.