Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 15388 wyświetleń

Piknik Strażacki (foto)

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej zaprosił dzieci, młodzież oraz dorosłych mieszkańców Grajewa na "Piknik Strażacki". Impreza odbyła się w dniu  6 czerwca  2010 r. na placu OSP przy ul. Ełckiej 30 o godz.15.00. Strażacy ochotnicy prezentowali swoje umiejętności, które wkorzystują potem znakomicie w działaniach ratowniczych wraz z Państwową Strażą Pożarną. Można było zobaczyć jak w pracy sprawdza się pompa wodna pływa, ufundowana przez miasto Grajewo, przydatna szczególnie podczas obfitych deszczów, jak w ostatnim czasie.

Występ orkiestry dętej OSP wypadł profesjonalnie, jak podczas wielu innych koncertów. Pokazy strażackie wzbudzały emocje nie tylko najmłodszych. Gry i konkursy dla dzieci i młodzieży przypieczętowane zostały nagrodami dla najlepszych. Strażacka grochówka smakowała przybyłym, Prezes Zarządu OSP Augustyn Sulewski  osobiście sprawdzał (foto 19) czy jest odpowiednio doprawiona.

fot.e-Grajewo.pl                   

                                           

środa, 24 kwietnia 2024

Rajd Pojazdów Zabytkowych

środa, 24 kwietnia 2024

Pierwsza edycja Hip Hop Generation

Komentarze (3)

Piknik odbył się dobrze. Tylko za słabo miasto było powiadomione i było za mało osób. A Pan Niecikowski nie wykazał się bo przy każdym podaniu grochowki musial miec zgode komendanta. Grochowka byla bardzo dobra . Dziekujemy za grochowke aby takie festyny byly czesciej .

Gdzie są zdjęcia z pikniku.? Bylam na nim i widzialam fotoreportera, który nie próżnował lecz w pocie czoła cały swój czas poświęcil na robieniu zdjęć. Jeżeli takie posiadacie to proszę o kilka.

Byłam i widziałam to . Było suuper. Tylko trochę mało ludzi było , bo nikt prawie o tym nie wiedział.Ale mam nadzieję,że następnym razem będzie lepiej , czyli więcej osób będzie..:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.