Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 14434 wyświetleń

Pijany spowodował kolizjęPrawie  1 promil alkoholu w organizmie miał 38-letni kierowca tira, który spowodował kolizję. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj wieczorem w Grajewie na ul. Elewatorskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Mundurowi po przybyciu na miejsce ustalili, że kierujący tirem z naczepą 38 -letni mieszkaniec Olsztyna nieprawidłowo wykonał manewr omijania zaparkowanego na poboczy passata i uderzył w  stojące auto. Okazało się, że  38-latek był w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. Teraz kierujący za jazdę na „podwójnym gazie" odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie także za spowodowanie kolizji. - informuje KPP w Grajewie

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

S61 Guty-Szczuczyn zderzenie 2 tirów

Komentarze (4)

Nie używamy określlenia tir, tirem, ponieważ TIR – oznacza Międzynarodowy Tranzyt Drogowy i jest to międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 (z późniejszymi zmianami), dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na granicach i w urzędach celnych, celem większej efektywności przewozów drogowych. To co porusza się po naszych drogach to nic innego jak ciągnik siodłowy z naczepą.

nawet samochodu na parkingu nie można zostawić :(

To już druga kolizja z udziałem pijanego kierowcy tira w tym miesiącu, w tym rejonie. Zgroza!!! Dzisiaj mijałam się z tirem który na pełnym gazie robił zakręt lewym pasem. Byłam przerażona a ten pseudokierowca bardzo zadowolony z siebie. Zero wyobrażni.

kiedy tam będzie oswietlenie uliczne? ludzie chodzą do pracy i ciemno jak w tunelu;

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.