Sport

  • 4 komentarzy
  • 9692 wyświetleń

Pierwszy trening Warmii

PIERWSZY TRENING GRAJEWSKIEJ WARMII

              W środowe popołudnie na odśnieżonym boisku Orlik przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze grajewskiej Warmii. Trening poprowadził grający trener Marcin Strzeliński, a ćwiczyło 19 zawodników. Wśród nich zabrakło po raz pierwszy od dziewięciu lat Maksyma Mirvy. Jesienią pożegnał się z zespołem i rozpoczął treningi w Płomieniu Ełk. Brakowało też Tomasza Lewosza, Daniela Tuzinowskiego i Mariusza Milczarka., którzy są kontuzjowani i pod wielkim znakiem zapytania jest ich gra wiosną w lidze.

              Miłą niespodzianką był udział w treningu bramkarza - Piotra Czaplińskiego. Po ostatnim jesiennym meczu zapowiedział, że raczej rozstanie się z drużyną, jeśli dostanie dobrą ofertę gry w innym klubie. I na razie pozostaje w Warmii. Nową twarzą jest Paweł Naliwajko - były gracz Sokoła Sokółka, który występował w II lidze. Czy pozostanie, to zależy od rozmów o warunkach kontraktu. Na boisku wyróżniała się spora grupka zawodników juniorów młodszych MOSiR Grajewo, którzy będą uzupełniać kadrę pierwszego zespołu.

W najbliższą sobotę Warmia zagra w II Turnieju halowej piłki nożnej Pamięci Emila Świderskiego w Szczuczynie. Mecze odbywać się będą w hali sportowej Publicznego Gimnazjum przy ul. Grunwaldzkiej. Początek o godz. 10.oo.

WJ

niedziela, 21 lipca 2024

Warmia Grajewo wygrywa z MKS Mazur

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

Komentarze (4)

Piotr Czapliński pożegnał sie z Warmia a raczej pozegnali się z nim.Powód -szukanie oszczędności...
Nie rozumiem decyzji klubu...przecież to najlepszy zawodnik w tej drużynie:(

Tylko Warmia, nasz KS!!! Miłosz, co tu rozumieć? Floty mało, to trzeba szukać oszczędności.

ta malo floty. teraz dostali wiecej niz rok temu i co znow za malo? a moze dyrektor by sobie mniejszo pensje bral a nie z najlepszych zawodnikow rezygnowac.Mirva z tego co wiadomo zarabial najwiecej a juz go nie ma to co kolejna oszczednosc/ chlopaki zarabiaja po 300-400 zl i dalej nie starcza?czegos tu nie rozumiem. pozdrawiam

zapierniczać w taką pogodę, biedni wy!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.