piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 15643 wyświetleń

Pięć ofiar wypadku

Wczoraj tuż po godzinie 22:00 na drodze powiatowej  pomiędzy Wysokiem Mazowieckiem, a Ciechanowcem w pobliżu Klukowa doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że opel astra, którym podróżowało pięciu mężczyzn wyjeżdżając z zakrętu nagle zjechał z drogi i wpadł do rowu. Przez 50 metrów auto sunęło bokiem, a następnie uderzyło w drzewo. Potężna siła zerwała dach samochodu i dosłownie wyrwała z siedzeń jadące w środku osoby. Wszyscy wypadając na zewnątrz ginęli na miejscu. Pięć ofiar wypadku to mieszkańcy pobliskich wsi w wieku od 22 do 53 lat. Zmiażdżone auto jeszcze 10 metrów sunęło rowem zanim zatrzymało się na kolejnym drzewie. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Do wczesnych godzin rannych policjanci i strażacy usuwali skutki tego wypadku. Oprócz funkcjonariusz ruchu drogowego i prewencji oraz kryminalistyki i dochodzeniówki na miejsce tragedii skierowano policyjnego psychologa, który zaopiekował się rodzinami ofiar wypadku.
 Co było przyczyną tego drogowego dramatu z pewnością ustali postępowanie prowadzone przez policjantów w Wysokiem Mazowieckiem.

nadkom. Jacek Dobrzyński

Komentarze (10)

ale tragedia, wyrazy współczucia dla rodzin ofiar wypadku

Opel nie jest autem bezpiecznym!

ptasiek i merc s-klasy nie wytrzymałby tego.

Merecedes nie ale pasazerowie tak

Przydrożne drzewa powinny być zastąpione pasem zieleni z krzewów.
Dzięki takiemu „buforowi” z krzewów nie jeden, co zginął przez przydrożne drzewo
ocalił by swoje życie wytracając pęd swego auta na przydrożnych krzewach.

Dopisuje się, do tych krzewów. To mogło by coś zmienić . . .

dokładnie drzewa nie powinny rosnąć przy drodze

jeśli ktoś to przeżyje to poczuje jak cięszko tak żyć z tym smutkiem

Krzaki nie pomogą ani gumowe drzewa :/ Trzeba mieć wyobraźnię, i dostosować prędkość do panujących warunków. Można pomyśleć ze przy 150 km/h opona może pęknąć, łoś czy zając wyleci na drogę :/ Ludzie pomyście trochę.... Wyobraźni życzę wszystkim zmotoryzowanym...

ja też to przeżyłam i to dość niedawno :( i wiem co to za ból jak ktoś bliski zginie labo jest ranny :9 i przyroda w moim przypadku równiez zawiniła.....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.