niedziela, 26 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 10767 wyświetleń

Pełnoprawni pierwszoklasiści

Wzruszenie, nerwy i duma – to wszystko towarzyszyło siedmiolatkom i ich rodzicom podczas uroczystości ślubowania pierwszoklasistów w ZSM Nr 1 i SP Nr 2 w Grajewie. Dyrektorzy szkół przy okazji przypomnieli opiekunom o ich ważnej roli w procesie wychowania dzieci.

Choć na pierwszy rzut oka obie uroczystości wyglądały podobnie ( te same szkolne przyśpiewki, tekst ślubowania), ale każda z nich miała swój niepowtarzalny klimat. Tłumy wzruszonych rodziców, babć, rodzeństwa z aparatami cyfrowymi i kamerami. Wszystko dlatego, że jak z dumą krzyczały maluchy  – „pierwszoklasistą jest się raz w życiu”.

W mowach końcowych dyrektorzy szkół przypomnieli zebranym opiekunom o ich wychowawczych obowiązkach wobec swoich pociech.

- Zachęcam rodziców do ścisłej współpracy ze szkołą dla dobra dzieci. Wychowanie uczniów to zarówno obowiązek szkoły, jaki i rodziców - powiedziała Urszula Mazurek, dyrektor SP Nr 2 w Grajewie.

Galeria zdjęć


Adam Mazurek, e-Grajewo.pl 

niedziela, 26 maja 2024

Obchody Dnia Strażaka 2024

Komentarze (2)

o kurka to moja szkoła 1 hey jedyneczka ;p

moja tez,ukonczylam ja 23 lata temu...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.