czwartek, 7 grudnia 2023

Sport

  • 20 komentarzy
  • 9665 wyświetleń

Pelikan-Warmia 3:1

niedzielę 24 września br. w 9 kolejce III ligi Warmia Grajewo przegrała wyjazdowe spotkanie w Łowiczu z tamtejszym Pelikanem.

3:1

e-Grajewo.pl

Komentarze (20)

6:0 dla Pelikana bedzie zobaczycie...hehe

albo chlopcy sie wrescie przelamio albo za rok beda grac w IV lidze Wescie sie w garsc bo jak znow dostaniecie "piatke" to na wasze mecze bedzie chodzic po 50 ludzi i to przewaznie dzieci same!! Wiec albo gracie na 100% albo po co bylo do 3 ligi wchodzic !!

grajewiak-ty to pewnie jesteś z dupkowa, a nie z Grajewa

hmmm, na wyjezdzie bedzie ciężko, przewiduje porażke, szkoda chłopów, ale co począć? :/

W moim sercu Warmia i na dobre i na zle.

Pelikan Łowicz-Warmia Grajewo 7-0

jaki wynik wkoncu byl ?

po co ta warmia wyjezdza na mecze z takimi druzynami co dostaja po 7-0 tylko siebie osmieszaja i przypal robia dla grajewa !!! niehc jada na takei mecze gdzie beda mieli rowne szanse aa nie jada ma ecz zeby w dupe dostac od dobrej druzyny i sie podniecaja ze z nimi grali aa w dupe ze szok dostaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I znów przegrała...heh:P

Szkoda mi was, skoro wpisujecie się tylko po to, żeby kompleksy leczyć.

Zrobic porządek z finansami w Warmii. zabrać tz. dyrektorom pieniądze , które biorą z targowicy. za co dyr. ds, sportowych dostaje tak duże pieniądze! On najlepiej wychodzi na Warmii. dać wiecej pieniędzy zawodnikom, będzie większa motywacja, za 100 zł za mecz tak się gra jak widać . IV liga juz puka

to niech graja lepiej to wtedy nie bedziemy leczyć kompleksów a nie posmiewisko z siebie robią...:)

Jakbyś grał za darmo, też by ci się nie chciało...

Grali dobrze,nawet bardzo dobrze.Remis bylby sprawiedliwym wynikiem ale niestety nie wyszlo.Nas 5 w Lowiczu

xxx:
Nie przesadzaj z tym "za darmo". Część zaległości względem piłkarzy została spłacona. A poza tym dwie godziny w tygodniu to możesz konkretnie i za darmo pobiegać, nic ci się nie stanie. Opierdalaj się na treningach a na meczu nie.

Szkoda mi naszej kochanej WARMII.Zastanawian się nad jednym a mianowicie czy już zostały wypłacone pieniądze zawodnikom.Jak widzę niektórym krwiopijcom na Warmii żyje się dobrze a nawet LUX.

myśle że jak szybko nie znajdzie się sponsor to będzie ciężko. Tu trzeba wzmocnień , ta kadra to niewiem czy by dała rade i IV lidze no może niektórym

grajewiak - hahahahaha - gadasz jak potłuczony :D Ty robisz przypał swoją wypowiedzią...

oj szkoda mi gadac ale moim zdaniem niestety warmia znowu wypadnie z 3 ligi i tak do konca tego świetnego zespołu bedzie po co w ogóle wchodzili do trzeciej ligi , zeby nie wygrac zednego meczu wstyd a były do bygrania niektóre szkoda mi słow i kasy na bilet zeby tylko popatrzec jak warmia dostaje po 2, 3 czy jak dla niektórych jest to sukces 3:1

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.