poniedziałek, 25 października 2021

Wiadomości

Pechowy poniedziałek na 61

Pechowy poniedziałek na 61

Dwie osoby trafiły do szpitala, pojazdy wymagają specjalistycznych napraw to efekt wypadków drogowych do jakich doszło na drodze nr 61 Łomża – Grajewo.
 
Pierwszy wypadek miał miejsce około godz. 14.00 w miejscowości Guty koło Grajewa. Kierowca TIRa nie zachował należytej ostrożności wyniku czego wjechał w tył BMW jadącego tuż przed nim w stronę Grajewa. Osobówka siłą rozpędu uderzyła w kolejne auto.   Kierująca BMW po otrzymaniu pierwszej pomocy została wypisana ze szpitala.  (foto. 2,3)


Do drugiego wypadku doszło kilka godzin później.
Wczoraj dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie został poinformowany o zderzeniu dwóch pojazdów na drodze 61 między Szczuczynem, a Obrytkami. Z dotychczasowych policyjnych ustaleń wynika, że 33 – letni obywatel Łotwy jechał busem. Najprawdopodobniej kierowca nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył beczkowozu. W wyniku zdarzenia kierowca busa ze złamanąnogą i obojczykiem trafił do szpitala.

Grajewscy funkcjonariusze szczegółowo ustalają okoliczności zdarzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. e-Grajewo.pl

poniedziałek, 25 października 2021

Kronika 997 - Ełk

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.