Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 3300 wyświetleń

Pechowa środa na drodze DK 65 (Mońki)

 - 27 października br. około godz. 16.00 na trasie DK65, odcinek Mońki – Białystok, w rejonie m. Zalesie doszło do zdarzenia drogowego. Osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w skręcającego w lewo forda uderzył volkswagen, którego kierowca wyprzedzał ciąg pojazdów. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby jadące fordem trafiły do szpitala - informuje rzecznik prasowy podlaskiej policji.

Droga przez kilka godzin była zablokowana. Ciężarówki z Białegostoku kierowano na DK 8, a z Grajewa na DK 61 w stronę Łomży. 

 

- Również w środę, tuż po godz. 6, podlascy strażacy zostali poinformowani o wypadku do jakiego doszło na drodze krajowej 65 tuż za Mońkami w stronę Grajewa. Osobowy mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Osobówką podróżowały trzy osoby, a ciągnikiem dwie.

 

Komentarze (1)

Kolejny d.. za kierownicą wozu dla ludu.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.