Wiadomości

  • 19 komentarzy
  • 10761 wyświetleń

Patrioci Lokalni Grajewa

Ogólnopolskie Referendum Obywatelskie nadal trwa. Trwa również w Grajewie (do odwołania). Inicjatorzy referendum w Grajewie – Patrioci Lokalni Grajewa (w organizacji) informują o zmianie formy referendum. Bardzo dziękujemy tym właścicielom sklepów, którzy wstawili Urny Referendalne.

Dziś trzeba nam świadków odwagi i patriotyzmu. Dziękujemy sklepom: S-Druk Os. Południe 47; Gust ul. Woj. Polskiego 40;  Super Optyk ul Woj. Polskiego 25 i Twój Optyk ul. Ełcka 16. Zmieniamy formę i będziemy bezpośrednio prosić o wypełnienie ankiety. Stąd  referendarzy zobaczycie na Marszu 29 lipca w Grajewie, a być może będzie jakaś „niedziela referendalna” i stolik z ankietami stanie gdzieś przy kościele.

Referendum jest pierwszą tego typu oddolną akcją, gdzie zatroskani o Polskę obywatele pytają się sąsiadów – Jakiej chcecie Polski? Widzimy, że sprawy idą w złą stronę. Nie możemy patrzeć na to biernie. Nie jesteśmy wszak bezwolną masą, która wybiera sobie rzeźnika i godzi się na wszelkie antyludzkie rozwiązania „władzy”. Dochodzą do nas głosy, ze ludzie boją się wypełniać, bo nie chcą podawać nazwiska. Faktycznie, wiele ankiet wybranych z Urn, było nawet podpisanych NN. Mówimy otwarcie – nie ma żadnego zagrożenia. Nazwiska z ankiet (całkowita dyskrecja), są znane tylko kierownictwu PLG, a same ankiety są wysyłane do koordynatora krajowego w Nysie. Więcej o Referendum można przeczytać  na www.referendumobywatelskie.pl  Nie bójmy się wypowiadać o naszej przyszłości, bo wyniki ankiet posłużą do dalszego działania (to jest I etap akcji). To zajmuje tylko minutę!

Wiemy, że z terenu miasta nie wróciło jeszcze kilkaset ankiet, wiec dla „spóźnialskich” zostawiamy jedną Urnę w Grajewie w sklepie: przy ul. Wojska Polskiego 25 (komis zabawek i akcesorii dziecięcej). Postaramy się, by tam były ankiety. Prosimy o aktywność!

29 lipca w Rajgrodzie odbędzie się referendum w sprawie odwołania burmistrza. Gratulujemy! Nie znamy na tyle sprawy, by przesądzać, ale gratulujemy tej formy aktywności!  Właśnie o to chodzi, by miejscowa ludność mogła sama o sobie stanowić. Skoro nie pasuje im burmistrz – wymieniamy, jeśli jest zła Rada – odwołujemy (kiedy tak w Grajewie?). Ta forma demokracji bezpośredniej jest zapomniana przez społeczeństwo, więc tym bardziej gratulujemy i apelujemy do Rajgrodzian – idźcie na  referendum. Niech nikt za Was nie wybiera!  To Wasze prawo i skorzystajcie z niego! A wieczorem zapraszamy na Marsz w obronie Tv Trwam, a więc w sumie naszej wolności, bo przyjdą ludzie świadomi, pozostali będą dalej spać.

A dlaczego PLG w organizacji?, bo chcemy aby powstał masowy ruch obywatelski, którzy chcą walczyć o swoje prawa. Do zarejestrowania wystarczą trzy osoby, ale nie chcemy robić sztuki dla sztuki. Jesteśmy i możemy zrobić tu wielkie rzeczy, tylko czekamy na większe masowe ruchy Grajewian – świadomych zagrożenia.

Aleksander Szymczak


piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

Komentarze (19)

Panie Szymczak to działasz jako "partiota liokalny" czy przedstawiciel Radia Maryja ukrytego w ruchu obywatelskim ?
Za taki kamuflaż należą sie klapsy!!!!!!

Mam tylko nadzieję że wszyscy wylądujecie w piekle, jak można wykorzystywać wizerunek Boga, imię Boga do rozgrywek politycznych, wstyd!

Odwal się człowieku od Gminy Rajgród, Grajewo nie decyduje o Rajgrodzie..!!!!!!! poza tym polecam niejakiemu Aleksandrowi Szymczak wizytę u psychiatry...

"Mietek", już ci chyba pisałem, patriotą albo się jest, albo chodzę jak tuman we mgle. Patriotyzm, to umiłowanie Ojczyzny, tak jak umiłowanie Boga (zawsze na pierwszym miejscu). Nie widzę nielogicznosci w takiej postawie i myśleniu. Znów w jednym zdaniu przeczysz sobie - chyba z logiką u ciebie coś nie tak! A w jaki sposób ktoś "wykorzystuje" Boga???, bo nie rozumiem.

Podziwiam Twoją determinację Krzysztofie, ale cieszę się, że "orzesz ugór". Żałuję tylko, że tak późno rozpocząłeś swoją trudną pracę. Mówi się jednak, że nigdy nie jest za późno. Niewielu jest takich, którzy zechcą z Tobą albo na Twoje tematy merytorycznie podyskutować. Zwykle siedzą tu ci, którzy się nudzą i wypisują posty typu: robisz błędy ort, nie umiesz czytać itp.Życzę Ci wytrwałości, bo wiem, że jesteś wartościowym człowiekiem, ale nie zrozumie cię nikt, bo jak sam wiesz "najgorzej być prorokiem w swoim kraju"

Panie Szymczak,tak dążysz do pokazania swojej władzy.to proszę pochwalić się do czego Pan doszedł w swoim życiu , czym Pan może pochwalić się, jaki Pan jest przebojowy, a Panu marzy się jakaś władza tylko kto by chciał żeby to tego doszło.

Brawo siła demokracji to potęga. W końcu jeżeli 51% wybierze swoich przedstawicieli, będącymi złodziejami, to pozostałe 49% (zgodnie ze wspaniałymi zasadami demokracji) musi płacić na tę bandę złodziei. Po prostu demokracja się nie sprawdza ponieważ większość narodu to głupcy. (tak ap-ropo pytam koleżankę dlaczego głosowała na PO odp. bo na plakacie zobaczyłam przystojniaka z tej partii, i podobnie jest z tymi babciami głosującymi na PIS tylko że oddają głos bo Ojciec Rydzyk sugeruje że tylko PIS to patrioci). Tyle w temacie.... Ogólnie panuje takie złodziejstwo w Polsce i UE, że to wszystko niedługo i tak upadnie bo musi. Siema wielcy PATRIOCI (lepiej walczcie o przestrzeganie prawa, jego przejrzystość).

haha to radyjo rydzykowe rewolucje chce robic
ciekawe kiedy pierwsze barykady powstana
ciemny lud wszystko kupi...

Jak coś ma w tytule "patrioci" to już wiadomo, że to więcej pieniactwa i oszołomstwa niż umiejętności i mądrości.

hmmm.... czym jest patriotyzm zastanawiam się, kiedyś to była walka o ojczyznę, o jej niepodległość itd. Teraz jesteśmy wolni, nie ma żadnej "tuskowej, rosyjskie, niemieckiej, europejskiej okupacji", nie nie jestem zwolennikiem PO, moje poglądy są zupełnie inne, ale nie o poglądach. Czym możemy pokazać nasz patriotyzm, myślę sobie że patriotyzm to praca dla dobra narodu, wystarczy pracować, taki głupi przykład ale np. reprezentowanie Polski (klubu miejscowego) w zawodach sportowych, nawet kibicowanie tym nieszczęsnym piłkarzom którzy wszystko przegrywają, każdy ma coś czym pokaże swój patriotyzm, ktoś może pisze wiersze, kultura jest ważna, ktoś może śpiewa Polskie piosenki, najważniejsze żeby język nie zaginął bo kraj bez kultury i języka jest niczym. Muzyka łączy i dzieli pokolenia, może tu coś zdziałamy muzyką, ja proponuję do przesłuchania wszystkim czy lubicie czy nie, posłuchajcie sobie piosenki Pana Marka Grechuty "Ojczyzna". Ma tyle mądrych słów. Podsumowujmy nie dzielmy się na polaków lepszych i gorszych, wszyscy jesteśmy tacy sami, bez względu na wyznanie, kolor skóry itd. jeśli czujesz że kochasz Polskę to ją kochaj i niech nikt mi nie zabrania kochać Polski jeżeli mam inne poglądy niż wszyscy. KOCHAM POLSKĘ I JESTEM Z TEGO DUMNY, mam poglądy lewicowe i KOCHAM POLSKĘ!

"XXX" napisał : "do czego Pan doszedł w swoim życiu". Nie wiem jak to się ma do przewodniego tematu art., ale to łatwo zobaczyć - wystarczy poczytać moje felietony. Jeśli ktoś nadal tego nie pojmie, to radzę najpierw przyswoić wiedzę a potem - wypowiadać się. Wszelkie inwektywy spływają po mnie jak po gęsi.
Natomiast ja wiem dlaczego tak jest - bo boją się. A czego i kto, to test dla inteligentnych.

Patrioci Lokalni Grajewa ! Popieram Was - Każda forma Waszej działalności będzie dobra jak będzie piętnować zło,oszustwo, złodziejstwo i matactwo rządzących, którzy doprowadzają NASZ KRAJ do zguby, sami zaś pławiąc się w luksusie. Nikt mnie nie przekona, że to jest uczciwe gdzie w tym samym kraju jeden zarabia 110000zł na państwowej posadzie, a dzieci w tym kraju chodzą głodne do szkoły, starszych ludzi nie stać na leki, premier tego państwa mówi, ze POLSKOŚĆ to obciach , jego ministrowie też często jeszcze podlej mówią o swoim kraju gdzie afera , za aferą i to głownie rządzący są ich sprawcami- szkoda słów dla takiej władzy .Pozdrawiam z Gdańska.

Dziękuję "Janusz". Wiemy co robimy i wiemy dlaczego. Spodziewajcie się nowego felietonu po Marszu (mocny).

bedzie rewolucja. PO PiS RPP SLD PSL i wszystkie inne zlodziejskie partie zostana obalone.

to do czego pan AKS doszedł ? odpowie Pan na pytanie a nie leje wodę o felietonach

Januszu nie wiem czy pamiętasz że rząd PiSu rozpadł się przez aferę wtedy też była afera za aferą i nikt nie nawoływał do marszów i rewolucji nie było takiej nienawiści i zazdrości trzeba umieć się pogodzić z porażką w wyborach podnieść głowę i iść dalej

Być patriotą to znać historię swej rodziny, historie swej małej Ojczyzny / wsi, miasta / znać historię Narodu Polskiego nie innej nacji, nie układać sie ze zdrajcami Ojczyzny, nie niszczyć dorobku swych ojców, dziadków, nie wyprzedawać fabryk, zakładów pracy, globalin / gaz łupkowy/ nie wyprzedawać portów, koleii, likwidować historie w szkołach i same szkoły, likwidować szpitale, sanatoria, przekazywac zarzad nad Polska w ręcę centralizmu Brukselskiego? a kto w nim zarządza?
To nie oszołomstwo zrzesza sie , to właśnie Patrioci lokalni są otwarci na ówczesność, na sytuację jaką jest= brawa dla odważnych. Jestem z Wami, dołączam sie !!!DO Jan Serce - właśnie obecny rząd jest pełen nienawiści do swoich rodaków i naszej ojczyzny co widać na każdym kroku, do władzy doszli pokrętnie, różnymi oszustwami ( pamiętam palące sklepy , urzędy, różnego rodzaju pochody, ulotki, nasi obecni rządzący w tym uczestniczyli i organizowali takie akcje by zająć obecne posady - i co ! Szumnie głosili, że jak dojdą do władzy to wszystkim będzie żyło się lepiej ! Żyje się luksusowo tylko rządzącym i ten ich bełkot to zamiatanie wciąż to nowych afer pod dywan, to nagminne okradanie i ośmieszanie rodaków nie powinno dłużej trwać - trzeba właśnie umieć podnieść głowę i zrobić z tym porządek- by iść dalej. Chyba, że jest się przy "korycie" a SERCE ma się TAM- gdzie wstydzę się powiedzieć sam. Panie Jan Serce. Pozdrawiam Joanne , Janusza i autora felietonu.

Z tego co wiem i doskonale pamiętam to PiS sam zrezygnował z rządzenia, bo nie chciał uczestniczyć w przekrętach, afery były wykrywane a nie zamiatane pod dywan jak to robi się teraz.Obecnie rządzący sami są najczęściej sprawcami i uczestnikami afer oszukują i okradają swoich wyborców i zioną nienawiścią do tych , którzy o tym mówią , język ich jest pełen jadu , nienawiści tak mocno trzymają się "koryta" panie Janie Serce. Czas na zmiany ,podnieść głowę i nie dać się okradać. Wybór tego rządu TO NAJWIĘKSZA PORAŻKA ! Oni nie mają honoru - sami nie odejdą - trzeba im pomóc! Pozdrawiam z Gdyni.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.