niedziela, 14 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 14393 wyświetleń

Pasowanie na ucznia

8 października 2009 r. w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia. W tym szczególnym dniu dzieciom towarzyszyli nie tylko rodzice, ale także dziadkowie. Wśród przybyłych gości znaleźli się Wiceburmistrz Miasta Grajewo - pan Waldemar Remfeld oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Rodziny - pan Marek Mołczanowski.
    Uroczystość przygotowały wychowaczynie klas pierwszych - panie Zofia Krzeczkowka, Anna Kłos, Anna Gryczkowska, Anna Bukowska, Barbara Krukowska oraz wicedyrektor szkoły - pani Renata Niedziołko.
     Pierwszoklasiści  bez  problemu  podołali  wszystkim  przygotowanym  zadaniom z edukacji polonistycznej,  muzycznej,  plastycznej,  społecznej,  przyrodniczej i matematycznej, zdobywając tym samym "bilet wstępu do szkoły".

   Punktem  kulminacyjnym  uroczystości  było  złożenie  przyrzeczenia  oraz pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrekcja szkoły - panie Halina Muryjas - Rząsa, Renata Niedziołko i Urszula Bołonkowska.

   Po  częsci  oficjalnej  nastąpił  moment  wręczenia  uczniom  pamiątkowych dyplomów i książek. Nie zabrakło także i innych prezentów. Otóż dyrektor szkoły przekazała pierwszoklasistom zestawy pomocy dydaktycznych do klas, natomiast Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Rodziny - pan Marek Mołczanowski po okolicznościowym  przemówieniu  zaprosił  wszystkich  pierwszoklasistów  do  MDK w Grajewie na gratisowy seans filmowy dla dzieci.

 GALERIA SP 4

 

 Dnia 7 października 2009 r. w  SP nr 2 odbyła się tradycyjna uroczystość przyjęcia uczniów klas pierwszych w poczet pełnoprawnych członków społeczności szkolnej.

 

 

Komentarze (3)

Pasowanie na ucznia to ja rozumiem ale pasowanie na przedszkolaka w zerówce to nie. Myślę że to jest naciąganie rodziców na kasę ,i zawracanie ludziom głowy, jak by nie mieli nic innego do roboty.

Gratuluję Paniom Wychowawczyniom klas I z SP nr4. Świetnie przygotowana uroczystość. Wielkie zaangażowanie i duży wkład pracy nauczycielek.Jestem zadowolony, że moje dziecko jest w tej szkole.

hejjjj:) gdy odbylo sie pasowanie na ucznia zabrali nam krzesla z sali nr3 xD fajnie bylo i dziekuje pierwszakom za zabawe bez krzesel w sali nr3 na j. polskim :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.