niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9501 wyświetleń

Osiągnięcia podlaskiej skarbówki

Izba Skarbowa w Białymstoku najlepsza w ogólnopolskim rankingu !


Pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej i w kategorii efektywności – to tegoroczne osiągnięcia Izby Skarbowej w Białymstoku w X Rankingu Urzędów Skarbowych Dziennika Gazety Prawnej organizowanego pod patronatem Ministerstwa Finansów

Zajmując w tegorocznym Rankingu pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej i w kategorii efektywności, Izba Skarbowa w Białymstoku powtórzyła ubiegłoroczny sukces. Okazało się, że tak jak w zeszłym roku, najszybciej rozpatrywała odwołania od decyzji urzędów skarbowych. Ponadto, Izba zajęła jeszcze trzecie miejsce w kategorii skuteczności, gdzie decydującą rolę odgrywała prawidłowość wydawanych decyzji podatkowych. 


Natomiast wśród 380 urzędów skarbowych z całego kraju, wysokie pozycje w X jubileuszowym Rankingu Dziennika Gazety Prawnej, zajęły także podlaskie urzędy skarbowe. Najlepiej wypadł Urząd Skarbowy w Siemiatyczach, który uplasował się na trzeciej pozycji zarówno w klasyfikacji generalnej wśród małych US, jak i w kategorii efektywności, w której decydował czas wydawania decyzji i skuteczność egzekucji. Tuż za nim, czyli na czwartej pozycji, w kategorii efektywności znalazł się Urząd Skarbowy w Augustowie. Wśród dużych urzędów skarbowych, w tej kategorii wyróżnił się jeszcze Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku, który zajął szóste miejsce.
Gratulacje należą się także Podlaskiemu Urzędowi Skarbowemu obsługującemu „dużych” podatników z naszego województwa, który znalazł się na czwartej pozycji, zarówno w klasyfikacji generalnej wśród wyspecjalizowanych US, jak i w kategorii skuteczności.
W tym roku, Dziennik Gazeta Prawna wyróżnił również te urzędy skarbowe, które były wysoko oceniane w poszczególnych kategoriach w poprzednich latach przygotowywania Rankingu. Wśród liderów dziesięciolecia, jako jedyny z woj. podlaskiego, na jedenastym miejscu uplasował się Urząd Skarbowy w Siemiatyczach. 

Komentarze (3)

Ich popis miałam ostatnio okazję oglądać u fryzjera.KOSZMAR . Kobiecina chwilę spóźniła się z wydaniem paragonu.Ile głów trzeba ostrzyc żeby odpracować?!

a ogrodników, co na lewo wszystko robią bez faktur nie kontrolują wcale..... taki świat

podatnik ma wiedzieć wszystko!!! nie wiedza nie zwalnia z odpowiedzialnośći wiec najłatwiej jest ukarać bo wtedy są efektywni

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.