wtorek, 16 kwietnia 2024

Kraj

Ormianie zderzyli się z Czechami


Kierowca jeepa wykonując manewr wyprzedzania na prostym odcinku drogi zderzył się z jadącą z przeciwka skodą.  Następnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącą za nim ciężarówkę. Pasażerowie oraz kierowca skody ranni trafili do szpitala. Teraz okoliczności i przyczyny wypadku ustalają monieccy policjanci.

18 grudnia wieczorem (po godz.18.20), dyżurny monieckiej Policji poinformowany został o wypadku drogowym, do jakiego doszło na odcinku Augustów – Białystok drogi krajowej nr 8, na wysokości miejscowości Krasne Stare w gminie Jasionówka. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że kierujący jeepem obywatel Armenii wykonując manewr wyprzedzania na prostym odcinku drogi zderzył się z jadącą z przeciwka skodą, którą poruszali się obywatele Czech. Następnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącą za nim ciężarówkę.

W wyniku wypadku trzej pasażerowie oraz kierowca skody z obrażeniami ciała trafili do szpitala w Białymstoku. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy trzej kierujący byli trzeźwi. Obywatelowi Armenii zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz monieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia - KWP BiałystokKomentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.