sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 5 komentarzy
  • 8573 wyświetleń

"Orlik 2012" coraz bliżej

Przy ul. Wojska Polskiego w sąsiedztwie budynków Zespołu Szkół nr 2 w ramach rządowego programu "Orlik 2012" powstaje nowy kompleks sportowy z boiskami do gry.
Inwestycja prowadzona jest przez Starostwo Powiatowe, przy współfinansowaniu Budżetu Państwa i Miasta Grajewo. Zakończenie prac planowane jest na przełom października i listopada.

 Obiekt będzie posiadać m. in. boisko do gry w piłkę nożną z murawą o powierzchni 1860 m2, z podbudową mineralną i drenażem liniowym.  Betonowe obrzeża będą oddzielać sąsiednie elementy terenu od płyty boiska, a aluminiowe bramkami mocowane w tulejach. Obok będzie umiejscowione mniejsze boisko wielofunkcyjne, do gry w siatkówkę czy koszykówkę oraz tenisa ziemnego - powierzchnia 1196 m2. Wszystko ogrodzone, ze sztucznym oświetleniem i budynkiem wolnostojącym lekkiej konstrukcji. Ogólnodostępne boiska mają być użytkowane pod okiem instruktora do godzin wieczornych.

e-Grajewo.pl


Moje Boisko–Orlik 2012 (2008-08-08)
Orlik w Grajewie ? (2008-06-18)

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (5)

placic za to bedzie trzeba?

Super sprawa dla młodych ludzi i nie tylko młodych. Ważne jednak, żeby obiekty te były ogólnodostępne dla wszystkich ludzi, a nie np. tylko dla uczniów ZS nr 2

bedzie dach ?? :D:D:D

i tak tam bedziem wbijac xD

to bedzie normalne boisko dla dzieci z podworka, darmowe i zajebiste, jeden z nielicznych dobrych pomyslow naszego rzadu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.