Oferty i promocje

Opel poleca swoje usługi

Zapoznaj się z naszą ofertą promocyjną na produkty i usługi serwisowe. Dzięki naszym specjalnym programom użytkowanie samochodu będzie bezproblemowe i przyjemne, a Ty będziesz mógł w pełni cieszyć się z jazdy Twoim Oplem. Aby umówić się na usługę serwisową możesz skorzystać z formularza serwisowego lub działu "Kontakt". Zapraszamy również właścicieli innych marek.

Program powstał z myślą o większości z nas – spieszących się, zabieganych, nie mających wolnej chwili nawet na drobne, choć niezbędne czynności obsługowe. Nasz autoryzowany serwis ma największe doświadczenie w sprawnym i szybkim usprawnianiu Twojego Opla. Oryginalne części od ręki, specjalne narzędzia i wiedza są do Twojej dyspozycji.

Kończą Ci się tarcze lub klocki hamulcowe? Sprawdź, jak błyskawicznie i w konkurencyjnych cenach poradzimy sobie z tym problemem.

Piórka wycieraczek mażą szybę twojego Opla? Wymienimy je błyskawicznie i niedrogo.

Twój akumulator odmawia dalszej współpracy? Tanio i błyskawicznie zamontujemy nowy.

Kiedy szanujesz swój czas i pieniądze Usługi Błyskawiczne są naturalnym wyborem dla Twojego Opla.

 

Kwiatkowski Sp. z o. o., ul. Kilińskiego 5, 19-300 Ełk
tel. +48 87 621 51 12, fax +48 87 621 69 12

serwis@kwiatkowski.pl

wtorek, 9 sierpnia 2022

Grajewo. Wycieczka do Energylandii

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.