sobota, 26 listopada 2022

Sport

  • 2 komentarzy
  • 6363 wyświetleń

Olimpiada Przedszkolaka 2022

Na Olimpiadę Przedszkolaka przybyły prawdziwe tłumy. Po zapaleniu olimpijskiego znicza i otwarciu zmagań dzieciaki ruszyły do boju! Rodzice dopingowali, instruowali swoje pociechy, czasem trzeba było wspomóc podczas pokonywania konkurencji. Animatorzy z grajewskiej "dwójki" dopilnowali natomiast, by sprawnie przebiegały.


Każdemu, kto wziął udział w sportowych zmaganiach medale, dyplomy i upominki wręczał osobiście Burmistrz Grajewa wraz z zastępcą oraz przy wsparciu radnych, pracowników MOSiR i UM.
Obok potyczek ruchowych zajęcia animacyjne prowadziła Izabela Randzio, do dyspozycji najmłodszych były też dmuchańce, do których ustawiły się ogromne kolejki chętnych. Impreza odbywała się pod patronatem marszałka województwa, w organizacji pomogła LGD Biebrzański Dar Natury. Wiele osób odwiedziło rozstawiony namiot, gdzie można było wspomóc zbiórkę dla chorego na SMA Wiktorka.


Przy skocznej muzyce i świetnej pogodzie czas upływał bardzo szybko, ale emocje dzisiaj doznane dzieci będą pamiętać jeszcze długo :)

 

fot. e-Grajewo.pl


zobacz:

- Olimpiada Przedszkolaka 2012

- Olimpiada Przedszkolaka 2016

- Olimpiada przedszkolaka 2017

- Olimpiada Przedszkolaka 2018

 

Komentarze (2)

Wielkie brawa dla Pan, że szkoły nr 1 za zorganizowanie kiermaszu dla Wiktorka :)
Tyle przedszkoli w Grajewie, a tylko Szkoła Podstawowa nr 1 o tym pomyślała. Brawooo!!!

w SP nr 2 -2 września był festyn . Gdzie zebrano 10 tysi. Wiec Rodzicu myślę że każdy robi co może. Ale wielkie brawa dla Ciebie, że zwracasz uwagę na takie rzeczy :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.