sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 7742 wyświetleń

Okradał niemieckich turystów

KPP Ełk: Włamał się do niemieckiego kampera. Został zatrzymany


Zarzut kradzieży w włamaniem usłyszał 31-letni mieszkaniec Ełku, który w niedzielę włamał się do samochodu niemieckich turystów. Mężczyzna wybił szybę i ukradł ze środka m.in. tablet, telefon i sprzęt do nawigacji, powodując straty 15.000 złotych. Teraz 31-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Policjanci w niedzielę otrzymali zgłoszenie o kradzieży w włamaniem do samochodu turystycznego. Podczas gdy jego właściciele – turyści z Niemiec zwiedzali miasto, sprawcy dostali się do środka wybijając szybę. Z wnętrza pojazdu zginął sprzęt elektroniczny m.in. tablet, telefon i nawigacja. Straty oszacowane zostały przez właścicieli kampera na blisko 15.000 złotych. W wyniku prowadzonych czynności operacyjnych policjanci ustalili osoby mogące mieć związek z tym przestępstwem i zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut kradzieży w włamaniem jednemu z nich – 31-latkowi z Ełku. Mężczyzna przyznał się do zrzucanego mu czynu. Wyjaśniał, że ukradł sprzęt, bo potrzebował pieniędzy na alkohol. Teraz 31-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. - informuje sierż. Agata Kulikowska de Nałęcz

 
 
 

piątek, 27 maja 2022

Dzień targowy 27.05.22 r.

piątek, 27 maja 2022

"Kleszczowa" mapa

Komentarze (12)

Widać że jakiś szmelc.I tablet+telefon+nawigacja = 15 tyś.złotych normalnie co to za telefon co to za tablet heheh

Table, telefon i nawigacja za 15 tyś zł?! Chyba kogoś trochę poniosło...

Tablet,telefon i nawigacja-15 tysięcy,to niemieckie wszystko takie drogie...a Biedronki tam niet.

straty wizerunkowe w oczach niemieckich turystów, którzy podzielą się "wrażeniami" z pobytu w Polsce wśród swoich przyjaciół będą o wiele większe, bo po prostu następni nie przyjadą do Nas.

Że okradał Niemców - dobrze, ale że na alkohol , to źle. Niemcy zawsze rozpijali Polaków.

E tam zaraz okradał . Na pewno szukał biżuterii po swoich dziadkach .

Grajewska inteligencjo,straty czyli zniszczenia pojazdu są brane pod uwagę.

A uszkodzenie kampera? tego nikt nie liczy? hotel za który mszą zapłacic bo spać w kamperze nie mogą, koszty naprawy to i tak mało. dobrze, że tego debila złapali bo wstyd byłby dużo droższy przed Niemcami. Taki matoł psuję naszą i tak nie najlepszą opinię.

postronny: nie wiem co ty wyprawiales ze swoja rodzina i znajomymi, ze macie "nie najlepsza opinie" ja niczego zlego Niemcom nie zrobilem. Dziadkowie tych ludzi wybrali Hitlera i jego kompanow w demokratycznych wyborach. To przez Niemcow i Sowietow jestesmy biednym krajem. Trzeba bylo nie napadac i nie niszczyc tego kraju. Przez ich przodkow ten sprawca kradziezy urodzil sie w biednym kraju i zostal zmuszony do kradziezy.

takich matołów powinno się sterylizować aby nie przekazywali dalej swych genów

Do gre i postronnego.Uszkodzenie kampera-wyłamał drzwi,czyli zamek.Jaki to koszt?Nocleg w hotelu jaki to koszt?Te całe 15 tysięcy jest przesadzone i z sufitu wzięte.Ubezpieczenie zwróci i po krzyku.Na całym świecie ludzie są okradani,są włamania i każdy może być ofiarą.Czy przestaniemy jeżdzić do Anglii,po zabójstwie Polaka?Tak więc sympatycy Niemców nie rozpaczajcie tak.

czytajcie uwarznie po pierwsze wybil szybe a po drugie pisze ze m.in. tablet telefon i nawigacja czyli ukradl cos wiecej niz te 3 rzeczy. :P

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.