Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 13627 wyświetleń

Oko Wielkiego Brata obserwuje!

   W Urzędzie Miasta Grajewo na początku czerwca 2011 r. zainstalowanych zostało 6 kamer. Znajdują się one przy wejściu do budynku, przy kasie, są także skierowane na parking zarówno przed jak i za budynkiem, na korytarz oraz drugi budynek Urzędu Miasta (połączony z siedzibą Straży Miejskiej). Koszt kamer to ok. 4000 zł.

- Kamery były w Urzędzie Miasta już od 2008 roku, jednak nie wszystkie były w pełni sprawne. Zostały one zatem wymienione na nowe. Działania te prowadzone są ze względów bezpieczeństwa. – mówi Przemysław Chyliński, zastępca Burmistrza Miasta Grajewo.

   Zgodnie w uchwałą, od 1 stycznia 2012 r. monitoring zamontowany będzie także w sali konferencyjnej UM, w celu nagrywania sesji Rady Miasta. Jednak będzie to już oddzielna sprawa, nie mająca związku z monitorowaniem budynku oraz otoczenia urzędu. – dodaje wiceburmistrz.

 

fot. e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

I bardzo dobrze teraz co poniektórzy pracownicy nie będą już mogli zrywać się z pracy, bo taka prawda że chodzili jak chcieli. Brawo Panie Burmistrzu

No i bardzo dobrze ,może w końcu doczekamy się godziwej obsługi ,a nie każdy jest tak zapracowany że zapomina o interesancie

Chcialbym by kamery byly aktywne mieszkancom przez 24h, jak rowniez nie tylko glowny holl lub wejscie czy tyl urzedu jak rowniez praca burmistrza i zastepcy. Pozdrawiam.

Brawo panie Burmistrzu ,kamery powinne być też w niektórych pokojach to by była przynajmniej miła obsługa

Kamery tez powinni być nie tylko tam ale i w MOPS i obsługa też powinna być miła a nie wszystko z łaską robią.P.Burmistrz tam trochę powinien zajrzeć.Obsługa powinna być miła,a nie przy kawie i jeszcze wielką łaskę robią że im się przeszkadza.

jeżeli kamery mają służyć poprawieniu atmosfery i zdysyplinowaniu pracowników to ja dziękuję...porażka...pozdrawiam marka za ciekawe spojrzenie :P

Powinno chyba byc napisane w tytule forum ( zardzewiale oko wielkiego brata ) niech najpierw zdemontują ten tv z korytarza a nie pokazują na co ich stać zamiast przeznaczyć pieniądze na jakieś szkolenia!!!!

To nie obecny burmistrz zdecydował o założeniu kamer a Pan Waszkiewicz... !

w Państwie policyjnym kamery to podstawowe narzędzie inwigilacji społeczeństwa, a jeśli wierzy ktoś ze kamery poprawią obsługę petenta , to życzę zdrówka, a skoro już wszędzie będą kamery duże i małe, to może wreszcie ktoś mądry zlikwiduje staż miejską, a zaoszczędzone pieniążki przeznaczy na konserwacje kamer

Bardzo dobrze że Wielki Brat istnieje ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.