Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 12775 wyświetleń

Ojciec ugodził syna nożem

KPP Ełk
Policjanci wyjaśniają okoliczności uszkodzenia ciała 29-letniego mężczyzny i jego 64-letniego ojca. Jak ustali policjanci podczas libacji alkoholowej między mężczyznami doszło do kłótni, w trakcie której ojciec ugodził syna nożem w plecy, ten natomiast w odwecie uderzył ojca kilkukrotnie pięścią w twarz, powodując złamanie twarzoczaszki. Obaj z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

W sobotę (12 X) oficer dyżurny ełckiej komendy został poinformowany przez dyspozytora pogotowia ratunkowego o ugodzeniu nożem 29-letniego mieszkańca Ełku. Ranny mężczyzna oświadczył, że podczas imprezy alkoholowej został ugodzony nożem w plecy przez swego ojca. Mężczyzna z raną kłutą klatki piersiowej trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że mężczyzna w odwecie uderzył ojca kilkukrotnie ręką w twarz, powodując złamanie twarzoczaszki. Okazało się, że obaj byli w stanie upojenia alkoholowego. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 64-latka blisko 3,5 promila alkoholu, natomiast u jego syna ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia (oficer prasowy KPP Ełk)Komentarze (5)

o boże do czego w tych czasach dochodzi!!!!!!!!!

"...został ugodzony nożem w PLECY przez swego ojca. Mężczyzna z raną kłutą KLATKI PIERSIOWEJ trafił do szpitala..." - bez komentarza.

Widocznie noz musial zostqc wbity dosc gleboko przy czym zostala uszkodzona czesc ciala z drugiej strony. Trzeba czasami troche pomyslec.

A co plecy to nie klatka piersiowa? Gdyby dostał nożem w brzuch to też mógł by dostać nożem w plecy tyle że nisko. Artykuł dobry a Adam pomyśl.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.