poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 10 komentarzy
  • 10515 wyświetleń

Ogłoszenie MDK
Zapowiadane zgrupowanie dla zespołów: Grajewianie, Mali Grajewianie i Tamburmajorek odbędzie się w dniach: 27-28 sierpnia 2012 r. w Rajgrodzie.

Miejsce zgrupowania: Gimnazjum im. Ks. Józefa Radwańskiego .

Planowany powrót - 28 sierpnia godz. 16.00 -zespół Mali Grajewianie, godz. 20.00 zespoły: Grajewienie i Tamburmajorki.

Wyjazd zorganizowany na zgrupowanie w dniu 27 sierpnia 2012 r. o godz. 8.00 (parking przy MDK).

Obecność uczestników w/w zespołów jest obowiązkowa.


Zapraszamy członków zespołów oraz osoby, które chciałyby się zapisać do zespołów, o zgłaszanie swojego uczestnictwa w zgrupowaniu.

Zapisy będą przyjmowane do 13.08.2012 r. w sekretariacie MDK, codziennie w godzinach pracy sekretariatu-od 7.30-15.30.

Za uczestnictwo w zgrupowaniu, należy uiścić opłatę w wysokości

10 zł od osoby.

ZAPRASZAMY

MDK

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

"W starym kinie" Grajewskie Centrum Kultury

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Morsy w wiosennych warunkach zakończyły sezon

Komentarze (10)

niby dlaczego obecność jest obowiąkowa ?
nie macie prawa do zmuszenia tancerzy w uczestniczeniu w zgrupowaniu.

Bez Pani Joasi - Nie tańczę !

pffffffff obowiazkowa?! hahaha to chyba żarty?

nikt nikogo nie zmusza kto zechce to będzie chodził i jestem za tym ze ktoś poprowadzi zajęcia

zalosne, jeszcze zobaczycie ze pani dyrektor zateskni za pania Joanna, bo nie sadze aby tamci choreografowie oszczedzali na strojach tak jak ona i tak sie poswiecali, watpie ze mlodziez bedzie chodzila na zajecia, a pani dyrektor utraci pieniadze...


żartujecie nie chcecie chodzić to nie chodźcie nikt was nie zmusza na wasze miejsce są chętni a wasza pani Joanna ma was za przeproszeniem w d.. ze was nie poinformowała ze odchodzi tylko po cichu odeszła a mogła poinformować rodziców i powiedzieć o zaistniałej sytuacji a tego nie zrobiła bo wszystko w nosie miała a teraz jest problem.

Właśnie, najważniejsze, że jest ktoś, kto się za to wszystko weźmie. Nie sądzę, że nowi instruktorzy nie będą się poświęcać. Przecież to ma być ich praca, którą pewnością będą wykonywali najlepiej jak potrafią, niezależnie od tego, jaka jest przeszłość zespołów. A biadolenie o tym co było, nic nie zmieni.

Odeszła, bo musiała, na pewno nie z własnej woli.

pani Sylwio, jakos nagle Pani jest po stronie tej dyrektorki a wczesniej pani z pania Szabat po zajeciach rozmawiala i tak ja podziwiala, widocznie miala powody skoro nam nie powiedziala, gdyby byla taka koniecznosc by nam powiedziala, miala nam powiedziec na koncercie 10 czerwca ale zostal on odwolany wiec prosze sie ogarnac, pani szabat jest najlepsza na swiecie i nigdy lepszej choreografki nie znajdziemy

drogi kamisiu nie zapominaj ze w zespołach są dziewczyny o imieniu Sylwia więc nie możesz wiedzieć kto napisał ten wpis a nie sądzę że każdy podpisuje się imieniem własnym życzę powodzenia wszystkim zespołom i dużo dobrych chęci do tańca

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.