sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

Oferty pracy OHP

Grajewo, dn. 11.07.08r.

     W związku z wzmożonym zainteresowaniem młodzieży wakacyjnymi ofertami pracy oferowanymi przez Ochotnicze Hufce Pracy informuję, że duży wybór ofert zarówno krajowych (stałych i sezonowych), jak i zagranicznych znajduje się w Młodzieżowych Biurach Pracy OHP, które w województwie podlaskim mają siedzibę w Łomży, Białymstoku i Suwałkach. Z ofertami tymi można również zapoznać się na stronie internetowej Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku www.podlaska.ohp.pl, gdzie znajdują się również dane adresowe i telefoniczne do pośredników pracy zatrudnionych w Młodzieżowych Biurach Pracy OHP oraz ogólnopolskiej stronie www.mbp.ohp.pl

Doradca zawodowy Młodzieżowego Centrum Kariery w Grajewie służy pomocą w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do rekrutacji, dzięki czemu nie ma konieczności osobistego kontaktu z pośrednikami pracy w Łomży, Białymstoku lub Suwałkach. Należy jednak pamiętać, że miejscem wykonywania pracy w przypadku ofert krajowych są najczęściej w/w miejscowości.

MBP w Łomży
tel. 086 216 33 08

MBP w Białymstoku
tel. 085 652 34 98

MBP w Suwałkach
tel. 087 566 51 57

      Z poważaniem
      doradca zawodowy MCK OHP
      Magdalena Halicka

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.