Wiadomości

  • 19 komentarzy
  • 12442 wyświetleń

Odnowiony KRUS Grajewo

Zakończono prace remontowe budynku Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Grajewie. Odnawianie obiektu trwało kilka miesięcy, na czas remontu KRUS urzędował przy ul. Magazynowej. Petenci mogą ponownie załatwiać swoje sprawy w siedzibie placówki  terenowej na os Centrum 28 a.

Jak powiedziała nam kier. Oddziału p. Marta Sztachelska - część obiektu, ok. 140 m2 została dobudowana, tam są więc nowe okna i całe wyposażenie. W pozostałej części dokonano generalnego remontu, wymieniono m.in. instalacje, odnowiono wnętrza oaz budynek na zewnątrz.

- Najważniejszym udogodnieniem jest nowa sala obsługi interesantów, nie muszą oni poruszać się po całym obiekcie w poszukiwaniu osoby, która może ich obsłużyć. Większość spraw petenci załatwią w jednym miejscu.

fot. e-Grajewo.plKomentarze (19)

Odnowiono budynek KRUS'u, lecz należy równuież pamiętać o pracownikach, których należy zmienić na bardziej przyjaznych dla petenta.

KRUS jedna z instytucji , która powinna być wciągnięta w struktury ZUS i płacić takie podatki jak my płacimy a nie śmieszne składki!!

To fakt tez tak mysle ze trzeba odswiezyc zaloge.

o i zgadzam się z zawiedzionym petentem. Róznie dobrze mogłabym to samo powiedzieć o pracownikach KRUS

potwierdzam wypowiedz wczesniejszą!!!!!!!!

W pełni zgadzam się z przedmówcą,a i zadam pytanie , za czyje to niby pieniądze ten remont i po co, no bo przecież mamy płacić ZUS ???

Wielka szkoda ze nie ma palarni personel musi wychodzic na papierosa miedzy bloki.

podatnik ale Ty mądry jesteś, może wystarczy tylko zlikwidować tych pseudo rolników którzy tak na prawdę to ludzie pracujący w miastach a maja kilka ha żeby być na krusie. Ten kto naprawdę pracuje na roli powinien być na krusie a jak jestes innego zdania to idź popracuj przez rok na roli. Zresztą kiedyś każdy uciekał ze wsi bo tak w mieście dobrze a teraz co? Zamiast patrzeć że ktoś ma lepiej niż Ty to zacznij coś robić zamiast tylko narzekać i że ktoś ma a Ty nie. (podwyżka cen dla rolników będzie się wiązała ze wzrostem cen produktów rolnych a tym samym Ty więcej zapłacisz za coś w sklepie)

nln każdy płaci podatki i albo wszyscy jesteśmy równi wobec prawa albo są święte krowy Ktoś zarabia duzo płaci duży podatek a kto mało to mniej Tak samo i do rolników kto ma duże gospodarstwo niech płaci tak jak inni spoza gospodarstw. A pseudo rolników to kto wymyslił? Ja? Wasz Krus-owska ustawa.!

małe składki mała emerytura... koło się zamyka, ale prawda jest taka że i tak jej nie dożyjemy więc lepiej płacić mniejsze składki w krusie,

widzę, że pachnie od większości komentarzy hipokryzją. Nie udało się załapać na KRUS i nie wypaliło z mniejszymi składkami. Trzeba bulić odsetki i ZUS czy coś tam jeszcze. ( nie wiem nie chce się wymądrzać, nie jestem pracownikiem KRUS-u ani ZUS-u). Wracając do tematu, swoje rozterki związane z nieudanym przekrętem trzeba oczywiście odreagować na forum i na personelu. Standard w Polsce, taka mentalność ludzi a do tego samego worka można dodać palenie w miejscu pracy oczywiście. Bądźmy hipokrytami i narzekajmy, że nam ciężko w tym niesprawiedliwym życiu. Po prostu bądźmy statystycznymi polakami.

Wszyscy wielcy płatnicy ZUS krzyczą, żeby i rolnicy płacili takie same składki, bo to nie sprawiedliwe. Ciekawe czy po wejściu tego w życie płacąc dwa razy tyle za żywność niż teraz będą tacy mądrzy.

Odnowić załogę-sprawa niepomyślnie załatwiona.
Za czyje pieniądze-budżetu,napewno nie rolników. luksusów nie ma-byłam w środku. Jest czysto odświezono i przestronnie dla interesantów. Banki też robią remonty za nasze pieniądze- odsetki które spłacamy od kredytów, a to nie są kwoty jak skladki KRUS. Budynek nie szpeci chociaż osiedla tylko ciekawi mnie jak długo.Napewno to nie załoga wymarze elewację. Jaki petent taka postawa pracownika, nie mówcie, że wszyscy pracownicy nie przyjaźni dla interesanta. Jak w każdej instytucji.

Pracownik nie moze palić papierosów na terenie obiektu, czyli nawet obok budynku. Interesant może nawet pod drzwiami i rzucać pety w tym miejscu.

zgadzam się z "zawiedzionym petentem", personel bardzo niemiły i niekompetentny, budynek na starym miejscu - znowu bliżej na rynek, pracownicy KRUS bardziej zorientowani co na rynku niż co w ustawach które powinni znać

mieszkanka co do palenia to jest nałóg trudno go rzucić i nie palą na terenie tylko wychodzą za bramki -nie przesadzaj już kobieto.

Królu KRUS-ie!
Ile wypłacasz ten tylko się dowie co krowa go kopnie a potem KRUS ;)

Szanowni Komentujący!
Internet to takie sprytne medium dzięki któremu jesteśmy anonimowi i możemy sobie gadać co nam ślina na język przyniesie.... Przecież jesteśmy tu anonimowi i mogą nam "nadmuchać" za to co powiemy. Ciekawe czy jesteśmy w stanie powiedzieć komuś "prosto w oczy" to co piszemy w internecie? Jak mówi stare porzekadło - jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

W każdej instutucji są zarówno ludzie kompetentni, mili i pomocni jak i głupi, aroganccy i mało pomocni.
Weźmy choćby szpital. Są pielęgniarki i lekarze sympatyczni i niekoniecznie mili.
Gdybym ja trafiła na osobę niemiłą w jakimkolwiek urzędzie to nieomieszkałabym powiedzieć o tym przełożonemu tej czy tego urzędnika.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.