poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11113 wyświetleń

Obwieszczenie o licytacji

Podaję do publicznej wiadomości, że w dniu  17-05-2006 o godz. 10:00 w lokalu:
  przy ul.Dworna 27, 19-200 Grajewo odbędzie się w trybie ustalonym w art. 867 kpc pierwsza licytacja ruchomości należących do dłużnika i składających się z: Ford Mondeo, zielony metalik rok prod. 1999 

Ruchomości można oglądać w dzień licytacji w miejscu i czasie oznaczonym wyżej. Suma wywołania wynosi 75% sumy oszacowania.


więcej na www.komornik.e-grajewo.pl

poniedziałek, 24 czerwca 2024

19-letni kierowca spowodował poważny wypadek

poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wieści z KGW w Pieńczykowie

Komentarze (2)

Szkoda tego Józka. To porzadny chłop. Tylko ci jego nieuczciwi wspólnicy nie potrafili w porę wziąć odpowiedzialności za firmę. Niech nie narzekają ci pracownicy, którzy nie otrzymali naleznych im a zaległych wynagrodzeń za pracę. Apeluję do waszych sumień: przypomnijcie sobie jak prosiliście o pracę, błagaliscie o zaliczki o których Wasze zony nie mogły sie dowiedzieć. Teraz Wasz WÓDZ potrzebuje pomocy i wsparcia. Macie niepowtarzalną szansę wspomnieć te firmę tak, jak ona na to zasługuje. Nie dajcie sie zwieżć emocjom. To, co zle przychodzi w życiu zwyczajnie i co dzień a to co dobre, raczej rzadko. PRACOWNICY "EKOBUDU" zapamietajcie z tej firmy to, co było dla was dobre. Wspierajcie waszego dawnego szefa, ponieważ tego najbardziej jemu tego teraz potrzeba.
BEZ WAZELINY- OBCY.

A czy on żałował naszych dzieci ,które przez kilka miesięcy nie miały co jeść.Poszły do szkoły bez podręczników i zeszytów.A pan Józek nocą wywiózł wszystko co miało jakoś wartość i uciekł do Białegostoku.
Wielu z byłch pracowników do dnia dzisiejszego nie otrzymało swego wynagrodzenia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.