Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11527 wyświetleń

Obłuda partyjna

Działacze partyjni często w swoich wystąpieniach powołują się na różne kodeksy i przepisy prawa, ale jak widać wolą o nich mówić niż je przestrzegać. Widać na zdjęciu że nie wszystkie komitety wyborcze wiedzą w jaki sposób i gdzie można prowadzić agitację na rzecz swojego kandydata.


"Żadna partia ani komitet wyborczy nie otrzymał pozwolenia na przyklejanie plakatów na budynkach i słupach energetycznych. W ostatnim okresie tylko sklep Lidl wystąpił i otrzymał pozwolenie na wykorzystanie słupów energ. w kampanii reklamowej prowadzonej na terenie miasta." - poinformował nas pracownik Zakładu Energetycznego w GrajewieFoto: Stacja transformatorowa
e-Grajewo.pl

Komentarze (7)

do wiezienia ich i niech sprzataja miasto

po tej partii na plakacie można wszystkiego się spodziewać a wsadzić ich wszystkich do więzienia tam ich ludzie nauczą porządku.

KTO NAPISAŁ TEN TEKST I ZAMIEŚCIŁ TO ZDJĘCIE MUSI BARDZO NIE LUBIĆ TEJ PARTII. LUDZIE PRZECIEŻ NA TRANSFORMATORACH WISIAŁY I WISZĄ PLAKATY RÓŻNYCH PARTII A NIE TYLKO TEJ WYSTARCZY SIĘ ROZEJŻEĆ PO GRAJEWIE PSL PIS I INNE. GRATULUJE " OBIEKTYWIZMU"

nikt nie pisze o PiS. Wszystkie słupy były oblepione ich plakatami. Czyżby wybiórcze traktowanie partii.
A może by pokazać plakaty Borawskiego np. na Wojska Polskiego przy byłej jednostce wojskowej na urządzeniach j.w.

człowieku sam idz siedziec. taki swiety jestes?! dobrze pogadac i napinke przez neta zrobic!

Wszystkie partie od lewicy do prawicy mają w d.... prawo pokazały to nie pierwszy raz. Ciekawe czy w związku z tym jakies konekwencje poniesli. A że ta partia z plakatu to wyjątkowe oszołowmy to inna sprawa ja bym ich za samą nazwe ukarał jestem Polakiem z Polskiej rodziny i nie wiem dlaczego jakas grupa polityczna ma nosic nazwe liga Polskich rodzin skoro większoś Polskich rodzin sie z nia nie utożsamia (patrz. wyniki wyborów). Rozwiązac ich i w kosmos razem z naciągaczem Rydzykiem. Oczyscic Polske i Polski Kościół z pseudo patryjotów dbających o własną kieszeń.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.