czwartek, 30 maja 2024

Sport

  • 5 komentarzy
  • 2860 wyświetleń

Obiecujące starty tenisistów MOSiR Grajewo

W miesiącu lutym zawodnicy sekcji tenisa stołowego MOSiR sprawdzali swoje postępy oraz walczyli w wojewódzkich turniejach klasyfikacyjnych. Żacy Janek Strzałkowski i Liwia Pieńczykowska oraz junior Sebastian Janiszewski startowali w Kolnie, Goniądzu i Białymstoku.

Znaczące wyniki osiągnęła 10-letnia Liwia Pieńczykowska, która w Kolnie w turnieju „Każdy zagrać może” w kategorii zawodników klas V-VIII bez straty seta odniosła zwycięstwo, w otwartych mistrzostwach Goniądza była druga wśród dziewcząt klas I-V, w III Grand Prix Województwa w Białymstoku: młodziczek była VI, a w kategorii kadetek i juniorek na 17 startujące wywalczyła IX miejsca. W swojej kategorii (żaczek) wywalczyła II miejsce w III Grand Prix Województwa  i tylko w finale przegrała z zawodniczką białostockiej Ósemki Leną Jurczyk.

W III Grand Prix w kategorii żaków Janek Strzałkowski na 31 startujących wywalczył miejsce 17 i potwierdził postępy w swojej grze technicznej. Sebastian Janiszewski junior MOSiR i maturzysta ZS 2 Grajewo w III Grand Prix juniorów wywalczył VII miejsce i należy podkreślić, że wśród pierwszej szesnastki rywalizujących zawodników z białostockich Dojlid i Ósemki jako jedyny spoza Białegostoku prowadził wyrównaną i stojącą na wysokim poziomie grę.

 

Komentarze (5)

Super tak trzymać jeszcze więcej pracy na treningach i będzie sztos

Dobra robota młodzi zawodnicy mogą rozwijać swoje zainteresowania i rozwijać się fizycznie a może zostać mistrzem województwa czy Polski a mosir to umożliwia i ci którzy to rozumieją to korzystają.Liwia i Janek Sebastian jesteście super

Wszystkim Zawodnikom i Uczestnikom treningów gratuluję postępów! Gratuluję też Trenera (a nawet Trenerów!), który poświęca kilka dni w tygodniu, by umożliwić młodym ludziom rozwój swoich pasji - uczy, motywuje, docenia! Wspiera na wielu płaszczyznach. Dziękuję Panie Eugeniuszu!! To w sumie jest genialne, że istnieje takie miejsce w Grajewie - sport, ruch, zdrowie, życzliwość, przyjaźń i... wiele więcej! Dzięki Ludziom, którym na czymś zależy, którym się po prostu chce. Nic, tylko czerpać!

Dzięki, to jest miłe i budujące.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.