piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11827 wyświetleń

O sklepie inaczej

        Dziś, nawet Faust, który rzekomo podpisał układ z diabłem, miłości pokłonić się musi. W dniu pełnym słońca i radości dominuje siła wyższa, a sprawuje ją wielki Ormuzd, bóg dobra i światła, choć nad nim Dzień Zakochanych swoją potęgą uczuć aureolę zatacza.
        Tak można myśleć o tych, którzy konsekwentnie realizują swoje zamierzenia. Obiecane wcześniej bombardowanie miłością, zaistniało w sklepie Krzysztofa Glińskiego, w Szczuczynie.
        Już przy wejściu zadziwia nas czerwona grota zamyślenia. Dużą ilość baloników w barwach łagodnej czerwieni, rozjaśnia wiązka światła. Nastrój wyzwala uczucia, otwartość, szczerość i wiarę w nadzieję, że będzie lepiej. Dalej, w zielonym splocie, zabarwiają przestrzeń upięte balony, zachęcające do szukania niezapomnianych wrażeń. Tu nawet wilk może stać się owcą, kiedy wzrok jego zatrzyma się na pięknych buziach, otulonych zwisającymi po pas ozdobami z piór, zarzucanych co chwila na szyję, spracowanymi rękami.
         Widać, że w sklepie powiało miłością, związaną z czułością do klienta, tej na zasadach Fair Play. Zespół młodych, kreatywnych pracownic, cechuje majestatyczny altruizm na rzecz miejsca pracy oraz chęć i umiejętność doznawania wspólnej radości z klientami.     
          Zaangażowanie personelu jest budowane na życzliwości i operatywności swojego szefa, który to własną inteligencją przyczynia się do wyników, które osiągają. Atmosfera tej współpracy wpływa pozytywnie na klienta, łagodzi zachowania, prowadzi do zmiany obyczajowości i potwierdza, że myślenie jest wielką wartością.
         
W dniu Walentynek, życzymy wszystkim niestrudzonym Paniom robiącym codzienne zakupy, nie tylko nadmiaru pieniędzy i zdrowia, ale aby w nich rodziła się taka miłość, która może przetrwać wieczność. Niech ich troska o innych, będzie nagrodzona potęgą miłości. Aby nigdy nie zachodziło słońce nad dniem ich osobistego szczęścia, które jako jedyna wartość rośnie, jak ją się dzieli z innymi.

Refleksjami dnia, podzielił się Stanisław Orłowski -Szczuczyn.
dla e-Grajewo.pl

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (6)

Bardzo sympatyczna obsługa i ciekawy wystrój :) Często jestem na tej trasie, więc z pewnością przy najbliższej okazji zajadę :)

Pozdrawiam :):):):)


Gratulacje dla Szefa sklepu i wszystkich pracownic Oby więcej takich pomysłów!!Tak trzymać Pozdrawiam ! :)

fajny pomysł i bardzo mi się spodobal

dlaczego nie wrzucacie wszystkich komentarzy

aga wygladasz super juz dawno sie nie widzialysmy a co do sklepu to fajowy pomysl tu gdzie jestem to na wszystkie swieta tak sie obstraja domy no i sklepy pozdrawiam

Bardzo podoba mi się ten sklep a zwłaszcza w dni świąteczne...zawsze panuje tutaj miła atmosfera i miła obsługa...super wyglądacie...trzymajcie się moje panie :):):)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.