czwartek, 2 lutego 2023

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 18062 wyświetleń

NZOZ Medicus informuje


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" uprzejmie informuje Pacjentów, że realizuje usługi NIEODPŁATNE w ramach NFZ:

- lekarz rodzinny i pediatra (POZ)

- poradnia preluksacyjna

- poradnia psychologiczna

- poradnia psychiatryczna

- poradnia chirurgii onkologicznej

- poradnia onkologiczna

- pracownia endoskopii (kolonoskopia, gastroskopia)

Medicus Grajewo, os. Południe 9
tel. 86 272 43 50, 86 444 10 32
medicus@grajewo.com

 

--------------------
Zapraszamy do specjalistów na wizyty odpłatne BEZ SKIEROWANIA do PORADNI:

medycyny pracy, kardiologicznej, urologicznej, endokrynologicznej, okulistycznej, neurologicznej, laryngologicznej, dermatologicznej, diabetologicznej, chirurgicznej, alergologicznej, ginekologicznej, ortopedycznej, stomatologicznej, ortodontycznej i specjalistów medycyny estetycznej. 

Rejestracja, informacje  tel.: 731 577 117
w godz. 8.00 - 16.00---------------------
Zmiany od 1.12.2015 r. Prowadzone są rozmowy z NFZ m.in. odnośnie Pacjentów, którzy muszą kontynuować leczenie. O efektach będziemy informować.
Kontakt do Podlaskiego Oddziału NFZ:
tel. 85 745 95 00, bezpłatna infolinia 800 80 40 10

 

środa, 1 lutego 2023

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (11)

Gdzie mam szukać endokrynologa na NFZ ?

Ginekolog wizyta odpłatna- bez skierowania. Zapisy na konkretną godzinę co powinno zminimalizować kolejki.

jedyny plus ... brak kolejek w Medicusie :)

czytaj ze zrozumieniem-ginekolog za pieniążki

Miałam dziś ustaloną wizytę u kardiologa nr 30. Pan dr przyjmował do nr 20, więc nie zostałam przyjęta. Czy to już 1 grudnia?? /

A od kiedy do ginekologa skierowanie było potrzebne? Jak znacie przepisy tak funkcjonujecie szkoda tylko ze pacjenci cierpią...

Dlaczego to zawsze ci biedni i chorzy pacjenci są pokrzywdzeni nfz nie podpisał kontraktu na lekarzy specjalistów z medikusem to nie jest kara dla medikusa czy lekarzy bo oni będą przyjmować za kasę którą mają już w dniu przyjęcia pacjenta nfz płaci po miesiącu lub dłużej i na pewno mniejszą kasę trzeba dzwonić i pisać do nfz o zmianę decyzji

do miki: szanowna redakcja e-grajewo.pl dopiero umieściła informację, że ginekolog to wizyty płatne, wcześniej to nie było napisane. Więc nie zwracaj komuś uwagi, żeby czytał ze zrozumieniem, skoro wcześniej nie było tej informacji zamieszczonej.

Jak najbardziej uważam iż takie placówki są potrzebne dla ludzi a w szczególności w małych miastach ,pytanie tylko czy za wszelką cenę .Zarządzanie ,jakość wykonywanych usług i podejście do pacjenta delikatnie ,a nawet bardzo delikatnie mówiąc jest poniżej dopuszczalnej granicy. By nie być gołosłownym podam przykład na własnej osobie który niedawno mnie spotkał .Byłem umówiony na wizytę u neurologa Pana Grędzińskiego poprzez prywatne ubezpieczenie''Medica Polska'' .Wizyta została umówiona na godzinę 1200 ,stawiłem się w rejestracji o godzinie 1152 by się zapisać ,Tam usłyszałem od lekarza który akurat właśnie wyszedł z gabinetu (Pan Grędziński) że na dziś kończy on pracę i mnie już nie przyjmie bo się śpieszy (pomimo iż byłem przed czasem umówionej wizyty i z silnym bólem kręgosłupa uniemożliwiającym funkcjonowanie). Zadzwoniłem jeszcze raz do ''Medici Polska'' z zapytaniem czy aby na pewno zostałem zgłoszony ,pani potwierdziła i powiedziała iż rozmowa jest zarejestrowana i nie rozumie zachowania tego NZOZ -tu, i że złoży protest w imieniu Medica Polska.Nie chcę bawić się i dochodzić kto zawinił ,rejestratorka w Medikusie czy lekarz który wszystko miał gdzieś.Fakt jest że niezaprzeczalną winę ponosi Medicus Grajewo i z tego co słyszę to jest to w tej placówce nagminne (20 minut po mnie pewna pani przywiozła starszą panią na wizytę była umówiona na 1220 -lekarza już nie było) .Więc reasumując ośrodki są nam potrzebne ale na pewno nie takie.

Wie ktoś jaka jest cena wizyty u endokrynologa dr Strusa?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.