piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 11864 wyświetleń

Nowy parking przy MDK

W roku 2007 w planach Miasta Grajewo jest budowa parkingu przy budynku kina. Rozpadające się schody zostaną prawdopodobnie zlikwidowane, skarpa podniesiona do góry. Istniejący niewielki parking zostanie poszerzony. Korzystający z kina i sali widowiskowej będą mieli więcej miejsca, aby zaparkować auto, zmieści się zapewne nawet autobus, który przywiezie np. artystów na występy w nowej sali.


e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

a ile tam wejdzie samochodów 1,2,3,4,5,6,7,8,9 a może 10 jaja se robicie miasto jest zakorkowane a tu miejsce parkingowe na 1 autobus hehe rozwalcie targowice tą starą za kinem to dopiero będzie parking a nie jakąś skarpe

Bo tutaj pewnie chodzi o parking dla rowerów ;D Zdróweczko ;)

parking parkingiem ale ponoc mialo byc kino otwarte w styczniu i jakies filmy wyswietlane! juz prawie koniec stycznia wiec kiedy pierwszy seans?!

zz masz racje, w miejscu tych schodow powinni zrobic zjazd do tego parkingu za MDK

hehe bede mial gdzie auto parkowac :D

zz- brawo-ktoś musi w końcu pomysleć. - ulice i chodniki czekają. targowice wywalić z 61 - wstyd dla grajewa

A kto tam za kinem mądry samochód zostawi??

Parking?! hmm za wiele pojazdów tam się nie wepcha...chyba że rowery :D Ale podstawowe pytanie: Kiedy wreszcie kino ruszy?! miał być styczeń...teraz luty...znów kolejny roczek przestoju?!

wrescie cos bendzie dla samochdów małe ale to nic .

uwazam ze kazde miejsce parkingowe w tym miejscu jest na wage zlota.Nie rozumiem tej krytyki.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.