Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10300 wyświetleń

Nowy dyrektor ZS nr 2

1 marca br. spośród trzech kandydatów na dyrektora Zespołu Szkół nr 2, ul. Wojska Poslkiego 84 w Grajewie powołana komisja (m.in. Zarząd Powiatu, przedstawiciele nauczycieli, rodziców) wytypowała Marzenę Sulkowską, która po przedstawieniu stanowiska Podlaskiego Kuratora Oświaty w sprawie kandydatury pani Sułkowskiej najprawdopodobniej obejmie to stanowisko.

- Głosowanie było tajne, co ściśle określają przepisy dotyczące wyborów na stanowisko dyrektora. Trudno powiedzieć czym osobiście kierowali się poszczególni członkowie komisji, ale widać przedstawiona dokumentacja i wyczerpujące odpowiedzi na pytania kandydatki przekonały komisję i pani Sulkowska otrzymała przeważająca liczbę głosów (min. 6 głosów) – Starosta Grajewski Jarosław Augustowski.

Kandydowali również Edmund Konopka oraz Antoni Cichocki.

Pani M. J. Sulkowska jest nauczycielem matematyki w ZS nr 2 w Grajewie.

e-Grajewo.pl

Komentarze (8)

jestem teraz ciekaw czy jak bedzie nowy dyrektor to czy bedzie mozna teraz wynajmowac sale sportowa ?? Przeciesz tyle młodziezy z południa wynajmuje hale MOSIR-e to by były nie głupie zeby i tutaj wynajmowali a pieniadze zawsze sie przydadza tej szkole a po co taki obiekt ma sie marnowac pomyslcie i odpiszcie

ciekawo czy po zmiamie nowego dyrektora bedzie w tym roku podur duzy do szkoly gimnazjalistow piszcze sie tu nie jest strasznie tylko tak sie mowi

Witam,
po co pisać komentarze, skoro późnej giną! Dlaczego????????????????????????
Sądziłem, iz minioną epokę mamy poza sobą!!!!!!!!!!!!!!!!Nawet Ukraina jest wolna.
Komu zależało na ich "zdjęciu"?????? Ludzie po co dziwimy się aferom, które obfitują w kłamsto i obłudę skoro na własnym podwóreczku tyle ciekawych rzeczy się dzieje.
To tyle.

Ucichły pierwsze emocje ! Cisza przed burzą lub szara rzeczywistość.

Hura!!!!Bardzo sie cieszę że to właśnie pani profesor Sulkowska wygrała.Uczy mnie matematyki i muszę powiedzieć że jest miła i bardzo kompetentna, a co najważniejsze jest wspaniałą nauczycielką która dobrze a nawet wspaniale uczy!!!Dzięki!!

Szkoda ze Pan Antoni nie został dyrektorem :(

I tak tam zrobię hotel. Jestem konsekwentny i cierpliwy!

fAKTÓW NIE DA SIĘ UKRYĆ. Masz rację byku. Wrócą manipulacje, intrygi i szara eminecja będzie rządzic zanim się kto kolwie obejrzy i za trochę czasu będziemy mieli ładny budynek starostwa grajewskiego. Przykre jest to, iż nikt tego nie chce zauważyć. Administratorze nieładnie
pozdrawiam

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.