środa, 22 września 2021

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 6632 wyświetleń

Nowy chodnik na Dąbrowskiego

Nowy chodnik na Dąbrowskiego

Zaawansowane prace drogowe trwają na ul. gen. J. Dąbrowskiego w Grajewie.

Wkrótce mieszkańcy będą mogli poruszać się bezpiecznie po nowym chodniku. Do realizacji przyjęto odcinek od ul. Szkolnej do wjazdu na posesję nr 14. W ramach prac z kostki brukowej szarej i czerwonej zostanie wykonany chodnik i wjazdy na posesje. Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego BUD-MAX J. Barankiewicz z Grajewa.

Na mapie Grajewa można wskazać wiele ulic, gdzie piesi poruszają się poboczem jezdni. Wykonany chodnik jest kroplą w morzu potrzeb, na realizację czeka jeszcze sporo podobnych odcinków. Zgodnie z zapowiedzią samorządowców, chodnikowe braki będą niwelowane sukcesywnie, w budżecie będą zabezpieczane środki na ten cel. W bieżącym roku z kasy miejskiej przeznaczono pieniądze na budowę nawierzchni chodników na osiedlach Szkolna i Huta oraz wykonanie dokumentacji chodnika przy ul. 9 Pułku Strzelców Konnych.

 

zobacz:
Będzie więcej chodników

e-Grajewo.pl

 

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (10)

a kiedy porzadek na rolnej zrobicie ja sie pytam

Trzeba zaznaczyć że poruszać się bezpiecznie ale do połowy ulicy, a powyżej numeru 14 już bezpiecznie nie będzie.

ej mysza dlaczego nagrywasz sasiadow? jezeli jest jakis problem to dlaczego nie zglosisz tego na policje? czyzbys mial cos do ukrycia?

a mnie ciekawi kiedy z toba zrobia porzadek skoro tak na kazdego donosisz

rolna to maja zaorac i bedzie porzadek :)

A kiedy chodnik na jednej z najstarszych ulic Grajewa ul. Wilczewo ? Panowie radni nie wystarczą progi zwalniające, bo piesi i tak chodzą jezdnią, a dzieci na rolkach, hulajnogach i deskach i tak jeżdża jezdnią, bo nie ma chodnika.

Kawałek chodnika a to ciekawe ! Dobry pomysł po co robić cały !? Śmiechu warte !!!Gratuluje pomysłu! !!!!!!

Czy ktos z urzedu pomuslal o ulicu Konopki.... centrum rekreacyjne miasta a tu polna droga....

Dlaczego w Grajewie nie zrobią ronda przy przejeździe kolejowym?Przecież nie można wyjechać z ul.Kolejowej,Konopskiej i Szkolnej,a Tirów tyle jedzie przez Grajewo ,że aż strach się bać.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.