Oferty i promocje

  • 2 komentarzy
  • 7974 wyświetleń

Nowość SM Mlekpol!


Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z myślą o osobach lubiących gotować, ale równocześnie mających mało czasu wprowadziła na rynek nowość - Gouda Ser Tarty.

Ser Gouda ma łagodny smak i wyrazisty aromat. Posiada niezbędne dla organizmu witaminy oraz wapń. Ser tarty to gotowy produkt, który idealnie nadaje się do pizzy, zapiekanek, czy tostów. Dzięki zastosowaniu otwarcia z aplikowaną struną, ser zachowuje świeżość, nawet przy wielokrotnym otwieraniu i zamykaniu. Gouda Ser Tarty pozwoli na szybkie przygotowanie smacznego, a jednocześnie wartościowego posiłku. Produkt jest dostępny w gramaturze 135 g.

SM MLEKPOL jest wiodącym producentem wielu rodzajów serów twardych, topionych, wędzonych oraz nalewanych cieszących się dużym zainteresowaniem konsumentów.
PR First Communications
poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Wielkie otwarcie sezonu wiosennego 2024!

sobota, 20 kwietnia 2024

Victorio Grajewo - rabat 30% do 31 maja

Komentarze (2)

A kiedy MLEKPOL zrobi produkt i nazwie go np. Grajewianka, tak by promował nasze miasto skąd też Mlekpol pochodzi ??? Proponuję stworzyć napój energetyczny na bazie białka mleka coś jak NURISHMENT. Zapraszam mlekpolowców do zainteresowania się tym.

Dobre jeśli chodzi o mnie to nie jednej Grajewianki bym posmakował napewno będzie smak truskawkowy ja tak lubię pozimki

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.