poniedziałek, 20 września 2021

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 7071 wyświetleń

Nowe wiaty przystankowe

Nowe wiaty przystankowe

Miejscowości, w których dba się o porządek zwracają uwagę - wykoszone trawniki, czyste chodniki, posadzone kwiaty. Zadbane tereny cieszą oczy mieszkańców i podróżnych. Niewątpliwie od kilku miesięcy na poprawę estetyki ciągów dróg krajowych nr 61 i 65 w gminie Grajewo wpływa blisko 15 nowych wiat przystankowych.

Stare, wysłużone konstrukcje zostały zastąpione estetycznymi, równymi wykończeniami (w kolorze niebieskim) z nazwą miejscowości i herbem gminy, wyposażone w stabilne ławki dla pasażerów oraz koszami na śmieci w dostępnym miejscu. Przystanki we własnym zakresie wykonali pracownicy gminnego Zakładu Komunalnego w Wierzbowe. Koszt jednej wiaty waha się w granicach 2,5 – 3 tys. zł.

Z pewnością z nowego zadaszenia najbardziej zadowoleni są mieszkańcy, którzy przemieszczają się komunikacją samochodową. Oczekiwanie na przewoźnika w trakcie niepogody nie jest już tak nieprzyjemne. Oby tylko wandale nie dali o sobie znać.


/e/

 

Komentarze (4)

3 tysiace za takie cos??? SKANDAL!

Skandalem to jest to, że siedzisz na socjalu , d... nie ruszysz i jeszcze krytykujesz.

myślałam, że te koszmarki znikną z naszych ulic ale widać, że totalne bezguście jest w modzie. Polecam przystanki autobusowe na drodze z Ełku do Olecka trwałe i ładne.

To sa butki do picia piwa i gorzaly skad Gwiazdowski bedzie zabieral PiSurow na zloty do WARSZAWY. POWINIEN zajac sie DWORCEM KOLEJOWYM tam pracowal dziadek KACZYNSKICH to jest okno na swiat i rozwoj ZIEMI GRAJEWSKIEJ.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.