Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10882 wyświetleń

Nowe stołówki w powiecie

Z dniem 1 października uruchomiono stołówkę przy Szkole Podstawowej w Radziłowie i Szkole Podstawowej w Słuczu. Wójt Gminy Radziłów pozyskał na inwestycję 134.624 zł ze środków Wojewody Podlaskiego. Wartość całości zadania wyniosła 208 tys. zł.

Jak otrzymać wsparcie na dożywianie dzieci w szkołach?

Dożywianie dzieci jest zadaniem należącym do kompetencji gminy. Samorządy mogą otrzymać dotacje na ten cel z budżetu państwa. Można także za pośrednictwem Agencji Rynku Rolnego zorganizować bezpłatne dostawy mleka do szkół. Od przyszłego roku ruszy unijny program dostawy owoców i warzyw dla dzieci w wieku do dziesięciu lat.

Komentarze (5)

wkońcu cos pozytywnego robią... chyba wybory sie zblizaja......

super sprawa nie każdego stać na zakup owoców w okresie zimy,a to dzieciom potrzebne na codzień.

to trzeba zaczoc pracowac i bedzie stac kupic a nie oglodac sie rze opieka da za darmo

poprzedni przed kilkoma wyborami obiecywał otwarcie stołówki w Radziłowie, obecny wójt otworzył w ubiegłym roku stołówkę w gimnazjum, a teraz dwie stołówki w podstawówkach

do opserwatora- żeby nie było niejasności ja nie kozystam z opieki ale nie mam nic przeciwko tym co kozystaja i że ich zieci jezą za darmo bo opieka płaci za to.To niewiem laczego jesteś taki wreny i samolubny i co masz do zieci tych co armo jedzą to nie jest ich wina!!!!!!!!!! jestes tak wredny żę kiedyś bóg cię ukara i sam nie bedziesz miał nawet na suchy chleb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.