Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 14633 wyświetleń

Nowe schody do Central Parku

Zakończył się remont schodów prowadzących do Parku Central w Grajewie.


Przy przejściu od ul. Konstytucji 3 Maja uzupełniono ubytki w betonie oraz osadzono wyłamane kątowniki. Uzupełniono również ubytki w nawierzchniach stopni.

 Na schodach prowadzących od os. Broniewskiego do ul. Buczka wyremontowano niemal wszystkie stopnie, poza kilkoma, które naprawiane były w 2007 r.

 Schody do Parku Central powstały w latach siedemdziesiątych. Od tamtej pory – poza wspomnianym remontem stopni schodów na os. Broniewskiego - prace, które podjęto miały miejsce ok. 12 lat temu. Polegały one na wykonaniu dodatkowej balustrady i odrębnego zjazdu dla wózków na schodach od ul. Konstytucji 3 Maja - informuje www.grajewo.pl


piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (13)

murki zostawili obdrapane ale fachowcy ;)

Kiedyś się zjeżdżało na tych schodach zimo na lodzie.

No i jak zawsze ktoś zapomniał że na Central Park od strony os. Broniewskiego są DWA zejścia schodowe.No cóż te drugie pewnie jest dla świata przestępczego , bo bez żadnych udogodnień.Ciemno na nim i można nawet zarobić w "r...."

Do wil: remontowano schody a nie murki

Piękne żółte barierki, naprawdę jestem pod wrażeniem, idealnie pasują do kamiennych schodów... Nie ważne, że brzydkie ważne, że nowe!

Grajewo tylko stac na schody do parku..tzw parku..bo ciezko to nazwac parkiem..kilka drzew samosiejek troche trawy dwa niezagospodarowane stawy..no i mamy park grajewski..jakie miasteczko taki park..jaka Władza taki park..

Jak szłam do szpitala to widziałam że jakiś mężczyzna łatał dziury w tych schodach więc jakie one nowe.

hope Piwo dla ciebie heheh. Nie rozumiem, dlaczego miasto nie realizuje krok po kroku planu rewitalizacji parku central ? Skoro zrobiliście tam kamienne schody to barierki czy też poręcze powinny być w kolorze pasującym do tego typu schodów, a nie aby były. Skoro zaplanowaliście park central ,to kierujcie wszystkie poprawki i inne przeróbki starych elementów pod kontem tego projektu. A nie ,tu projekt a tu od siebie. Powinniście ustalić czy chcecie miasto z klimatem czy byle jakie. Dziękuję. Znów porównam do Ełku. Tam przerabiają odnawiają ,ale wszystko utrzymuje klimat starego miasta. PS> o Barierkach na WOJA POLAKA nie wspomnę.

remontu prawie nie widać , że coś zostało zrobione i trwało to masakrycznie długo jak na tylko taki zakres robót . PORAŻKA .

moze teraz sie nie wypierdole jak wczesniej

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.