Wiadomości

Nowe Rady Miast i Gmin

Nowe Rady Miast i Gmin

Miasto i Gmina Szczuczyn
Filipkowska Zofia
Grunwald Witold
Januszewski Witold
Jaworski Andrzej
Kadłubowska Irena
Karwowski Józef
Kaliszewski Michał
Kołakowski Tadeusz
Kraujutowicz Irena
Kryszczyńska Elżbieta
Owsianko Adam
Piwko Przemysław
Rainko Mirosław
Zdańkowska Krystyna
Zieliński Andrzej

Miasto i Gmina Rajgród
Duda Jan
Rejkiewicz Jolanta
Milewska Bożena
Król Stanisław
Golubiewski Kazimierz Marek
Łapszys Marek
Sobolewski Janusz
Chyliński Andrzej
Rydzewska Joanna
Gisztarowicz Mieczysław
Chrzanowska Barbara
Koniecko Zbigniew
Karwowski Czesław
Mieczkowski Witold
Kuczyński Leszek

Miasto Grajewo
Gontarska Barbara
Stefańska Monika
Sarnacki Jarosław
Wieczorek Waldemar
Curyło Grzegorz
Konopka Jarosław
Purzeczko Krzysztof
Chrostowski Antoni
Jankowski Adam
Bednarko Maciej
Moszczyński Mieczysław
Siwik-Karwowska Agnieszka
Jagielska Henryka
Mołczanowski Marek
Antropik Elżbieta
Babul Tomasz
Jamrozy Krzysztof
Januszko Anna
Maleszewski Wojciech
Cebeliński Tomasz
Zalewska Halina

Gmina Grajewo
Szumska Elżbieta
Polkowski Czesław
Dąbrowski Jan
Witkowski Wiesław
Gutowski Czesław
Waszkiewicz Mirosław
Wróblewski Edward
Gardocki Grzegorz
Motus Marek
Organek Henryk
Kozikowski Janusz
Nitkowski Jan
Zalewski Stanisław
Kacprowski Waldemar
Walczak Tadeusz

Gmina Wąsosz
Borawski Romuald - Wąsosz
Niebrzydowska Elżbieta - Wąsosz
Jasińska Bożena - Wąsosz
Jaworowski Andrzej - Wąsosz
Kozłowski Stanisław - Wąsosz
Frąckiewicz Ireneusz - Ławsk
Witkowski Marek - Ławsk
Konopka Antoni - Jaki
Obrycki Tadeusz - Nieciki
Danowski Łukasz - Sulewo - Kownaty
Świderski Marek - Bagienice
Kochanowski Albert - Kędziorowo
Niecikowski Waldemar - Bukowo Buźniak Wojciech - Żebry
Merchelski Kazimierz - Żebry

Gmina Radziłów
Rutkowska Bożena - Łoje Awissa
Rogowski Henryk - Brychy
Obrycki Jan - Słucz
Olszewska Katarzyna - Glinki
Bajkowski Andrzej - Rydzewo Pieniążek
Szyszkowska Grażyna - Klimaszewnica
Borawski Jan - Racibory
Wierciszewski Józef - Karwowo
Mroczkowski Zbigniew - Radziłów
Mordasiewicz Wiesław - Radziłów
Konopka Krzysztof - Radziłów
Mikucki Zdzisław - Kownatki
Dąbrowski Jarosław - Czerwonki
Mikucki Eugeniusz - Święcienin

Powiat Grajewski
PSL
- Augustowski Jarosław
- Rutkowska Alicja
- Czyżewski Leszek
- Kossakowski Stanisław
- Wojewoda Jan
- Marcinkiewicz Janusz
- Dembińska Jadwiga
- Jankowska Krystyna
PIS
- Remfeld Waldemar
- Latarowski Dariusz
- Kulesza Hanna
- Milewski Krzysztof
- Krukowski Tomasz
- Zawadzka Alina
PO
-Doliwa Stanisław
Grajewska Wspólnota Samorządowa
- Cybula Antoni
- Ciszewska Barbara

Do Sejmiku z naszego okręgu weszli:
Czerniawski Mieczysław – SLD
Bagiński Mieczysław – PSL
Piorunek Jacek – PO
Olbryś Marek – PiS
Wolwark Ryszard - PiS








e-Grajewo.pl


Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.