Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 2143 wyświetleń

Nowe nawierzchnie na drogach powiatowych

W dniu 26 października 2021 r. dokonany odbiór robót związanych z wzmocnieniem nawierzchni drogi powiatowej  Boczki - Świdrowo i drogi powiatowej Wierzbowo - Mareckie o łącznej długości ponad 1300 metrów.


Prace te odbyły się w ramach zadania pod nazwą "Farma Wiatrowa Grajewo" prowadzonych przez firmę OX2 Construction AB, które wchodzą w skład infrastruktury towarzyszącej inwestycji, a dokładniej w celu transportu elementów ponadnormatywnych i wielkotonażowych. Na wyżej wymienionych odcinkach dokonano wzmocnienia istniejącej konstrukcji, wzmocnienia i utwardzenia pobocza oraz wykonania bitumicznej nawierzchni. 
Prace wykonało Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Unidrog z Grajewa. Spotkanie przedstawicieli Powiatu Grajewskiego, firmy OX2 Construction AB oraz przedstawicieli wykonawcy rozpoczęło się w terenie, gdzie sprawdzono jakość wykonania nowych nawierzchni. Podpisanie protokołu odbioru robót natomiast odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grajewie.

W spotkaniu uczestniczyli m. in.: Starosta Grajewski - Waldemar Remfeld, Wicestarosta Powiatu Grajewskiego - Tomasz Cebeliński, członkowie Zarządu Powiatu Grajewskiego - Maria Gwiazdowska i Waldemar Wieczorek, przedstawiciele ZDP w Grajewie - Dyrektor Jan Połonowicz oraz Jarosław Olszewski, jak też reprezentant OX2 Construction AB - Adam Kurek.

 

 

poniedziałek, 29 listopada 2021

Uwaga kierowcy - ślisko na drogach w regionie!

Komentarze (2)

A droge w Wojewodzinie można było bardziej rozwalić. Wszędzie robią a tu miała być zrobiona i nic się nie dzieje!:/

panie starosto droga do Wojewodzina z Grajewa fatalne już od kilku lat nic się nie robi zęby można powybijać na pewno brak pieniędzy jak zawsze.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.