Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 9926 wyświetleń

Nowa Pani Dyrektor

Dnia 22 marca br. przed rozpoczęciem XXVII sesji Rady Powiatu Grajewskiego, Starosta Pan Jarosław Augustowski, złożył podziękowania za lata pracy dyrektorowi Zespołu Szkół nr 2 w Grajewie, Edmundowi Konopce. Jego kadencja ubiega końca z dniem 31 marca 2005r, a już 1 kwietnia nowym gospodarzem szkoły będzie Pani Marzena J. Sulkowska.

Postanowiliśmy zapytać przyszłą Panią Dyrektor, co skłoniło ją do podjęcia takiego wyzwania?
- Mam plan rozwoju i funkcjonowania szkoły. Chcę opierać się na dialogu uczeń – rodzic – nauczyciel, aby nasi wychowankowie mieli komfort nauki, a oprócz tego czuli, że ktoś się o nich troszczy. Szkoła ma wykwalifikowaną, młodą kadrę, która nastawiona jest na sukces tych młodych ludzi zarówno słabszych, jak i zdolniejszych, bo stawiam na jakość i na rozwój. Nasza szkoła ma wiele plusów, przez co staje się bardziej interesująca dla gimnazjalistów, bo jest to jak najbardziej przyjazna instytucja. Aby przygotować przyszłych absolwentów do współczesnego rynku pracy. 0rganizujemy także bezpłatne konsultacje chociażby z zakresu gospodarki rynkowej czy polityki gospodarczej. Zamierzeniem, jako nowego dyrektora, jest wykorzystanie bazy technicznej, chodzi tu o siłownię, sale gimnastyczne, salę z lustrami do ćwiczeń. Nasza szkoła stwarza możliwość rozmowy z pedagogiem. Decydując się na objęcie stanowisko dyrektora wiedziałam ile problemów wezmę na swoje barki.MagK
e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

POZDROWIENIA DLA PANA EDMUNDA KONOPKI UCZYŁ MNIE KIEDYŚ W LO GRAJEWO FIZYKI A JEGO ZONA W-F W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR.2 POZDRAWIAM BYŁY NIE ZAWSZE DOBRY UCZEŃ.

czy to zyty turowskiej corka? Gratuluje

i dobrze moze cos sie zmieni . tak trzymac pozdro dla bylego dyrektora. i wszystkeigo nalepszego w osioganiu celo nowej dyrektorce:)

Pan Konopka, jest człowiekiem, który jest zawsze sobą. Nie zachowuje się "pod publikę", nigdy stanowisko nie uderzyło mu do głowy. Za to go cenię i szanuje. Pozdrawiam.

Serdecznie pozdrawiam i Pana Edmunda Konopko i Pania Marzenke Sulkowska. Oboje zawsze mieli "jaja" w pozytywnym znaczeniu tego slowa oczywiscie. Swietni ludzie - swietna szkola. Skonczylam tam Liceum Handlowe. Pozdrawiam.

Pozdrowienia dla Pana E.Konopki. To byl wspanialy dyrektor, wiele osob bardzo cieplo o Nim mysli.Ale najwazniejsze-Pan Konapka byl CZLOWIEKIEM,czego nie mozna powiedziec o innych...... . Sredeczne pozdrowienia i zyczenia zdrowych i pogodnych świat Wielkiej Nocy.

Nie rozumiem, nagle powstało tylu zwolenników byłego dyrektora, czyżby smutek za kończącym się układem wzajemnej adoracji? A może, taka formuła kierowania szkołą podobała się tak bardzo, że gdy nadchodzi etap "ciężkiej" pracy to nostaligiczny klimat się budzi w niektórych?!
Tej szkole dawno była potrzebna zmiana, tylko nie wszystkim jest ona na rękę. Stary układ zbliżony mentalnie do dyrektora Konopki musi powiedzieć sobie PASS i do roboty!!!

Boże jakie szczęście , że to powiedział ktoś z powiatu.A ja myślałam, że tam siedzą same ślepaki....za przeproszeniem...

ZA TO W POWIECIE NIE MA UKŁADU WZAJEMNEJ ADORACJI?? SKANDAL- ZAMKNIJ SIĘ.

bardzo chetnie spotkalbym sie z toba wiesniaku z powiatu za "mentalnosc dyrektora Konopki" i podziekowal ci za madrosci jakie tu wypisujesz wielki z ciebie kozak ale imienia nie podales..........

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.