wtorek, 27 lutego 2024

Sport

  • 5 komentarzy
  • 9136 wyświetleń

Nowa murawa- Hades

W dniu 03-10-04r na boisku przy Klubie Hades rozpoczęły się zmagania najmłodszych piłkarzy.
Nowa murawa, nowe bramki to zasługa działaczy sportowych skupionych wokół MOSiR Grajewo.

Znaczny wkład osobisty w odtworzenie płyty boiska miał między innymi Józef Matysiewicz, który wraz z kolegami rozpoczął wyrównywanie terenu boiska. Na razie mogą tam występować tylko najmłodsi gracze - murawa jest jeszcze w trakcie przygotowań przez profesjonalną firmę z Szepietowa. J. Matysiewicz prowadzi jedną z grup młodzieżowych, która odnosi sukcesy w swojej grupie wiekowej.

- Zarządzającym i finansującym ten obiekt jest MOSiR Grajewo a obsługę techniczną zapewnia KS Warmia. Posiadając zespół trzecioligowy musieliśmy zastosować się do przepisów PZPN i zapewnić minimum cztery grupy młodzieżowe - powiedział Ryszard Kuźma kier. MOSiR

Dalsze plany obejmują przygotowanie całego kompleksu rekreacyjno - sportowego na terenach przy klubie Hades. Powstaną kolejne boiska do różnych dyscyplin sportowych.

www.mosir.e-grajewo.pl


e- Grajewo.pl

Czy przyjdziesz na kolejne mecze?

poniedziałek, 26 lutego 2024

Futsal MOSiR Grajewo (tabela)

poniedziałek, 26 lutego 2024

WARMIA Grajewo - ROMINTA Gołdap 2:1

Komentarze (5)

Józek oby tak dalej pozdrawiam i życze zdrowia.

Kawal dobrej roboty, ale czy kazdy ma wstep na murawe?

bardzo dobrze,że jest ładne nowe boisko ,że Mosir pilnuje porządku ale jest to kropla w morzu na potrzeby miasta. Po drugiej stronie Hadesu czekają hektary łak do zagospodorowania do dzieła radni .Przed wyborami głosiliście piękne hasła .stawiamy na młodzież na obiekty sportowe .Pan Kuzma zrobił jedno boisko ,a teraz wszyscy chcą się podpiąc do tego..Proszę podjechac izobaczyć gdzie gra liga robotnicz i gdzie trenuje młodzież piłkarska

Wszystko dobrze ,ale jakie wy widzicie tam boisko.
Za te pieniądze to powinno być boisko a nie klepisko!!!!!!!!!.
wszystko robione jest od d...py strony.
Pozdrowionka !!!!!!!!!!!!!

Zostalo zrobione jedno boisko lecz juniorzy młodsi nie mają na nie wstępu , muszą trenować po drugiej stronie w tragicznych warunkach. Mejmy nadzieję że to sie niedługo zmieni.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.