poniedziałek, 2 października 2023

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13465 wyświetleń

Nowa fabryka Pfleiderera

Kolejny ważny krok w kierunku budowy nowej fabryki Pfleiderera w Grajewie. Firma Polimex Mostostal Warszawa za ponad 89 mln. zł wybuduje zakład produkujący cienkie płyty MDF. Cała inwestycja, która ma zapewnić ok. 400 miejsc pracy ma pochłonąć około 332 mln zł.

Przypomnijmy, że w listopadzie ub. r. zarząd Pfleiderer Grajewo S.A podjął decyzję w sprawie realizacji nowego projektu inwestycyjnego polegającego na budowie na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zakładu produkującego cienkie płyty MDF.

Inwestycja będzie finansowana ze środków własnych oraz z udzielonych spółce kredytów bankowych (w proporcjach odpowiedno 30 proc. i 70 proc.). Spółka wcześniej uzyskała zapewnienie dostaw surowca drzewnego na potrzeby nowej fabryki.

Planowane rozpoczęcie produkcji w nowym zakładzie nastąpi w II kwartale 2007 r. Fabryka da pracę 100 osobom, ponadto w firmach współpracujących zatrudnienie znajdzie ok. 300 osób.

e-Grajewo.pl

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (8)

widze tam swoja przyszlosc xDDD

Gratuliuję tak wspaniałych planów, ale jeśli znam życie (i z obserwacji dotychczasowych poczynań pfleiderera) to zatrudnionych zostanie może z 50 nowych pracowników (a i to w 100% przez Workservice lub Laminat za 800 zł na rekę) a reszta będzie z "łapanki" wśród juz zatrudnionych.
Owych 300 osób pracujących w otoczeniu firmy?? - o jakim otoczeniu mówimy??

I ZNOW KOLEJNA PROPAGANDA ZATRUDNIA KIEROWNICTWO Z WARSZAWY A Z GRAJEWA POJDA TYLKO ROBOLE DO FIZYCZNEJ PRACY.OD I TAK SPADA BEZROBOCIE W GRAJEWIE I

W tym zakladzie sa tylko zatrudniani klany rodzinne

800 zl na poczatek to i tak dobrze. Chcialbys zeby od razu Ci 1200 dali? Powoli. Po tych wpisach widac nasza mentalnosci : "oj jak zle bo roboty nie ma", jak jest robota to : "za 800 zl to nie robie wole w domu siedziec" a potem znowu : "oj jak zle bo roboty nie ma". Przyjma nawet 50 osob to 50 osob ma prace. Ludzie ogarnijcie sie!!!

Do: Robię za 800
Jaki początek??, kolego nie wiem gdzie "robisz" ale pracujac w Pfleidererze nie ma na żaden początek jak przyjma cię do pracy za 800zł to bedziesz tyle zarabiał cały czas i drzał srednio dwa razy do roku czy worservice (albo laminat) przedłuzy Ci umowę znam ludzi którzy wytrwali tam na takich warunkach 5 - 6 lat (zaczynajac w 2000r płaca na rekę 780zł + dodatki za pranie itp. obecnie 2006 910zł na rekę - 130zł podwyżki przez 5 lat to naprawdę duży sukcessss!!!)
Panie "Robie za 800" w tym co napisałem wcześniej nie chodziło o te głodowe pensje (bo i tak są lepsze niż zasiłek lub nic) ale butę i propagandę że potężna firma da utrzymanie 400 osobom a w żeczywistosci bedzie ich 6 -8 razy mniej - następnym razem proszę pomysleć a później pisać

ludzie jak tak ma byc to zapraszam do warszawy zarobki od 1300 do 2000 plus hotel robotniczy praca w hucie warszawa

Faktycznie musi być dobrobyt w Grajewie . Dodać chciałem że w Warszawie 800 zł to też norma i to po 10 godzin się pracuje bywa i soboty i w niedziele!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.