sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12448 wyświetleń

Noga z gazu!

 Mimo iż krajowe policyjne statystyki donoszą o najtragiczniejszych od lat świętach, to na podlaskich drogach było wyjątkowo spokojnie. Na lokalnych drogach nikt nie zginął. Doszło do pięciu wypadków, w których 18 osób zostało rannych.
Mimo że statystycznie na drogach niewiele się wydarzyło, policja przestrzega, że zwłaszcza w weekend na szosach i przy nich będzie więcej niż normalnie patroli policyjnych (na głównych drogach będą jeździć nieoznakowane radiowozy wyposażone w wideoradary). Wszystko po to, by wyłapać piratów drogowych, ale też tych szoferów, który postanowili wrócić do domu na "drugim gazie".


Kierowców znów zaskoczyła pogoda.
Okazuje się bowiem, że najczęstszą przyczyną zdarzeń drogowych jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach, nerwowa jazda i nieustąpienie pierwszeństwa.


22.12.2008 r.
O godzinie 21:00 dyżurny KPP został powiadomiony, o tym, że kierujący samochodem osobowym uderzył w ogrodzenie jednej z posesji w miejscowości Pieńczykowo, gm. Rajgród i odjechał w kierunku Bełdy. W miejscowości Pieńczykowo policjanci zatrzymali mężczyznę, który siedział za kierownicą uszkodzonego BMW. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało – 1,07 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Zostały mu przedstawione zarzuty o przestępstwo z art. 178a$1 kk.
23.12.2008
O godzinie 17: 35 mieszkaniec Olecka poinformował dyżurnego KPP, o tym, że na ul. Ełckiej doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, że sprawcą kolizji był kierujący samochodem m-ki Opel, który jadąc ulicą Wierzbową wymusił pierwszeństwo na kierującym BMW – mieszkańcu gm. Grajewa, który jechał ulicą Ełcką (z pierwszeństwem). Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł..  (foto 1,2)
24.12.2008
Kolizja drogowa w Prostkach z udziałem Deawoo Espero oraz Renault Clio (foto 3)
Kolizja drogowa na ul. Dolnej w Grajewie z udziałem BMW oraz Oplem Omegą (foto 4,5)

Policja ustala dokładne przyczyny zdarzeń.Pechowy poniedziałek
Wypadek śmiertelny na 65

Komentarze (8)

tak noga z gazu teraz zima slizko to trzeba uważać sam miałem ostatnio wypadek ale wyszłem cało

no i dobrze pomyslec o oponach zimowych

Dla piratów to i opony zimowe nie pomogą bo to idioci .......

jak wy jezdzita po 120 po oblodzonej szosie no to macie skutki a i opony łyse letnie to juz tragedia .... po drodze do łomży widziałem 2 wypadki tir w rowie przyczyna : sliska nawierzchnia nadmierna predkosc drugi osobówka w rowie przyczyna : wciskał buta na zakrecie na oblodzonej jezdni z mojej strony tyle

Późnym wieczorem 25 grudnia pijany młodzieniec postanowił wybrać się na
przejażdżkę samochodem
w celu sprawdzenia jego możilwośći. Samochód marki Xsara Picasso z
ogromną prędkością uderzył w drzewo a
nieletni prowadzący samochód trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami
Młodocianemu przestępcy zostanie
postawiony zarzut narażenia życia innych uczestników ruchu drogowego.Oto
skutki jakie wynikają jazdy po pijanemu bez prawa
jazdy.Jak donoszą nieoficjalne media nastolatek w ten sposób próbował popełnić samobójstwo z nieznanych dotychczas przyczyn.
Policja ustala co kierowało nieletnim do doprawdzenia takiej tragedii. Przerażeni rodzice twierdzą iż syn zachowywał się normalnie i
nic nie wskazywało na jego życiowe problemy. APELACJA DO WSZYSTKICH
RODZICÓW: STARAJMY SIĘ SPĘDZAĆ JAK
NAJWIĘCEJ CZASU Z NASZYMI POCIECHAMI.

DO Marcina:
Pisze się WYSZEDŁEM. Chyba że... jesteś rodzajem nijakim :)

grazynko nie wiem czy wiesz ze teraz wyszlem jest tez poprawnie nie pouczaj sprawdz

Bzduuurraaa nie umiecie jeździć tyle :]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.