Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 13081 wyświetleń

Niemowlę w stanie krytycznym

15 listopada br. dwumiesięczne niemowlę w stanie ciężkim trafiło do ełckiego szpitala. Później dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem pogotowia ratunkowego na oddział intensywnej opieki medycznej szpitala w Białymstoku. Chłopczyk mógł zostać pobity.

Prokuratura Rejonowa w Ełku wszczęła śledztwo w sprawie obrażeń, jakie zostały ujawnione u dziecka. Prokurator zlecił szereg czynności, które mają wyjaśnić wszelkie okoliczności tej sprawy. Ojciec dziecka został zatrzymany. Jest to 25 -latek, natomiast matka przebywa na wolności. Są to mieszkańcy Ełku - mówi prokurator rejonowy Wojciech Piktel.

Służby medyczne zabrały niemowlę z jednego z mieszkań w Ełku. Po karetkę zadzwonił ojciec, który w tym czasie jako jedyny był w domu z chłopcem.

Według policji, zachowanie mężczyzny nie wskazywało, że może być pijany, ale pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Policja bada sprawę pod nadzorem prokuratury; zbiera materiały dowodowe, przesłuchuje świadków i wyjaśnia rolę ojca w tym zdarzeniu. Powołano już biegłego z zakresu medycyny sądowej, który ma określić obrażenia dziecka i okoliczności, w jakich mogły powstać – informuje PAP.

17 listopada ojciec usłyszał zarzut znęcania się nad dwumiesięcznym dzieckiem. Dla dobra postępowania śledczy nie chcą ujawniać żadnych szczegółów. Sprawa jest wielowątkowa.

Lekarze Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku wciąż walczą o życie i zdrowie małego pacjenta.

 

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (17)

Proponuję skatować tego zwyrodnialca i nie udzielać mu pomocy. Trzeba wyrwać chwasta.

ja nie mogę. co za ludzie. nie chcesz nie wychowuj. oddaj. tylu rodziców czeka. !!!!

Doprowadzić go do takiego samego stanu w jakim jest niemowlę-bydlę nie człowiek!

Do celi, do męskich chłopców.Oni mu, ,wytłumaczą'' co to znaczy być ojcem...Nawet zwierzęta mają instynkt opiekuńczy. Gnida społeczna...

niech zgadne patologia 500 plus?

Za co to powinna byc kara smierci

Jakim trzeba być bydlakiem i zwyrodnialcem,żeby mścić się na niemowlęciu.Zwierzę chroni swoje niemowlę czasami nawet za cenę własnego życia.Więc taki zoombi ma instynkt mniejszy niż zwierzę.Potraktować należy zwyrodnialca gorzej niż zwierzę.

I taki jeszcze 500+ dostaje .... powinna byc takainstytucja w tym kraju ktora adekwatnie do tego co zrobil ten zwyrodnialec wymierzyla by kare . Ja proponuje przywiazac do slupa polac ropa i podpalic !!!

Obciąć jaja i po sprawie

co to za matka i ojdziec jak bym go dorwala to bym go hu-ja powisila

Haloooo a co wy macie sie z tym 500+choroba albo zazdrosc masakra....

za takie coś tylko jest jedna sprawiedliwa kara.... śmierć

Do muszą sama korzystasz z 500,+świnio segregatora bo cenisz i innych swoją miarą haha.A tego kata dzieci dajcie mi go

to wszystko robi 500+ mają przynajmniej na alkohol i nie tylko te nieroby!!!

Halo, halo. Nie znamy na razie prawdy. Nie rzucajcie zawczasu wszyscy nagle kamieniami w faceta. A może to mamunia dziecko krzywdziła. Jest coraz więcej kobiet okrutnych i okrutnie wyrachowanych, bezdusznych.
Poczekajcie na wynik dochodzenia. Doradzam wstrzemięźliwość w oskarżaniu.

Ludzka zazdrość w tych czasach nie zna granic- z tym 500 pod każdym wątkiem co by nie było to winią 500+ ci co sami nie dostają,żal.Najlepiej nie dać pracy,nie pomóc tylko pośmiać się ,że ktoś biedny nie ma się w co ubrać itp..Każdy wolałby dobrze zarabiać niż składać na te 500.I nie ocenia się ludzi po domysłach ile razy zle kogoś osądzono..

Bydlak nie człowiek.. Nie rozumiem jak można znęcac sie nad bezbronnym dzieckiem.. Przechodzi ludzkie pojęcie. A co do 500 plus to nie każdy może pozwolić sobie na pracę przy dziecku i to jest pomoc od państwa.. Szczerze to wolałabym pracować jak pobierać 500 zł, bo za takie pieniądze mega zakupów dla dziecka nie zrobię.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.