Kraj

  • 1 komentarzy
  • 2488 wyświetleń

Nielegalne papierosy

Łomżyńscy policjanci zatrzymali kierowcę golfa, który przewoził nielegalne wyroby tytoniowe. Mundurowi w aucie i mieszkaniu mężczyzny znaleźli łącznie 780 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Teraz 39-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W minioną środę około godziny 19.00 łomżyńscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena. Podczas sprawdzania pojazdu okazało się, że w samochodzie przewożone są nielegalne wyroby tytoniowe. Mundurowi znaleźli w pojeździe 300 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Ponadto funkcjonariusze w trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny zabezpieczyli kolejnych 480 paczek kontrabandy. W związku ze znaleziskiem kierujący golfem 39-letni obywatel Armenii został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut. W wyniku nielegalnego posiadania wyrobów tytoniowych Skarb Państwa, z tytułu niezapłaconych podatków, straciłby blisko 14 tysięcy złotych. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności. – oficer prasowy KMP w Łomży

 

Komentarze (1)

A ile miliardów stracił skarb państwa w wyniku błędnych decyzji urzędników z Urzędów Skarbowych?Ich decyzje błędnie podjęte doprowadziły do bankructwa wiele firm.Czy któryś z nich odpowiadał przed sądem?Kiedyś pewien minister w przypływie prawdy powiedział":Polska to dziki kraj".Czy pamiętacie jego nazwisko i z jakiej opcji pochodzi?Obniżyć cenę papierosów i nie będzie opłacalne ich sprowadzanie.Czy ktoś jeszcze pamięta meliny alkocholowe? A czemu ich dziś nie ma?Czy nasi rządzący to durnie i nie znają gry rynku?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.